Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hónapos lányom csak...

A 8 hónapos lányom csak gyümölcsöt hajlandó enni. Mivel ízesíthetek, mit rakhatok egy krumplifőzelékbe?

Figyelt kérdés
Sót, olajat és még mit? És milyen sajtot ehet már? Nem kell neki se sütőtök, se rizs, se répa, se cukkini, semmi :(
2009. márc. 9. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad a gyümölcsös főzelékeket? Őszibarackos pulyka, ananászos csirke alma sütőtökkel meg ilyenek. Az enyém imádja.Sajtból a trapistát adtam neki. 8 hónapos kisfiú anyukája
2009. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a hús is fúj-fúj.
2009. márc. 9. 15:01
 3/5 A kérdező kommentje:
A bébiételekből is csak az őszibarit és az alma-őszibarit eszi meg. Ja és a sárgabarit.
2009. márc. 9. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Petrezselymet, kaprot, kevés hagymát és fokhagymát is lehet már.

Keverd neki gyümölcscsel, ha azt szereti:-)

Mindig ahhoz keverj valami újat, amit szeret.

És bébiételben is vannak almás, barackos kaják husival.

Sajtot én még nem adok, mert allergiás-asztmás vagyok, nem adok neki tejterméket 1 éves kora alatt, bár bizonyos 8 hós kajákban is már van sajt. De eddig nem volt baja tőle.

2009. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Én is ebben a cipőben járok. De szerencsére azért a húst megeszi. Próbáld ki neki az almát gyesztenyével hússal. Az nagyon laktató. De ne az üvegest, az pocsék. Én magam szoktam neki elkészíteni. Lehet kapni fagyasztott egész gesztenyét. Igaz, elég drága, de sokáig elég, mert csak pár szem kell bele.

Ami még furcsa, hogy az egyetlen főzelék, amit megeszik, az a Kecskeméti brokkoli. Nem tudom miért, talán azért mert ezt is almával csinálják. De ezt más anyukától is hallottam. Ezt imádja. Próbáld ki.

9 hónapos kortól meg kipróbálhatod a natúr joghurtot gyümölccsel, az enyém még azt is szereti. Aztán remélem, hogy 1 éves kortól jobb lesz...

2009. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!