Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatok és megjött a mensim....

Szoptatok és megjött a mensim. Lehet, hogy már nem fogadja el a cicit többet? Tapasztalatok? Nagyon aggódom, mert csak szopik és félek, hogy most mi lesz. SOS!

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 5 hónapos,már másodjára jött meg a múlt héten.Eddig szerencsére nem volt gond a szopival.
2009. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nagyon ritkán fordul elő, hogy a baba elutasítja a szopit a mensi miatt. Én a 3 nagyobbat másfél évig szoptattam minden gond nélkül.
2009. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj lehet nehezebben fogja elfogadni és a tej mennyisége is kicsit kevesebb lesz nekem 2,5hónapos volt a kisfiam mikor először megjött é is megijedtem első hónapba sokat szenvedtünk,sürün raktam cicire és hiába nem izlett neki mivel nem volt más másnap már rendesen evett.
2009. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú köszi ,akkor van remény.Csak olyan sok olyat olvastam itt,hogy más lesz a tej íze és nem fogadja el a baba és be pánikoltam,de remélem,hogy cicizni fog továbbra is(különben éhen halna,vagy nem tudom mi lenne,mert mást nem fogadott el eddig).Köszi a gyors válaszokat!
2009. márc. 9. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első fiam 6 hetes volt,amikor megjött a mensim,sajnos attól kezdve nem kellett neki a cici,kiköpte a tejet...a 2.fiamat nem zavarta,jóízűen szopizott tovább.Szval teljesen változó,még egyazon anyuka esetében is.
2009. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért teszik?Talán tényleg más lesz az íze?Vagy a hormonok miatt?Na jó,akkor most már ismét aggódok...Az előbb aludt el és még szopott.Talán...?
2009. márc. 9. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nálunk semmi gond nem volt az ég világon! De előfordult (menzestől függetlenül), hogy néha nem kellett neki a cici. Mivel nem kapott mást, egy óra üvöltés után mégiscsak jó volt neki... nem tudom miért csinálta, de elmúlt szerencésre! Ne aggódj! És a lényeg, ne nyúlj egyből tápszerhez, ha ilyen van!
2009. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!