Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok inni evés közben egy 9...

Adtok inni evés közben egy 9 hós babának?

Figyelt kérdés
Főzelék közben.
2009. márc. 9. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én babám 6 hós, de én adok neki inni. persze ha elfogadja. közben csak akkor, ha "száraznak" tűnik a kajája, inkább utána próbálom itatni.
2009. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 9 hós,és ő határozottan jelzi,ha szomjas.Az etetőszék asztalkájára oda készítem a cumisüvegét is,és ha evés közben megszomjazik nyúl az üveg felé.Soha nem viszi túlzásba,mindig csak pár kortyot iszik,szval nem az innivalóval akar jóllakni.Aztán evés után ha kér,még adok neki inni.
2009. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ha látszik rajta, hogy nem akarja folytatni, megkínálom vízzel. Most már ő nyúl érte ha kell neki, ott van mellette. Ha még utána sem akarja folytatni, megkapja később, hátha éhes lesz. Mellékesen megjegyzem, csak vizet adok neki inni, ismerős gyerek járt úgy hogy elöl a sok cukros löttytől feketére romlottak a fogai. Szegényke nagyon megjárta, elég csúnya.
2009. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A lányom kéri is.Mindég oda van készítve a pohara.Egyböl modja,hogy "mammm"ha szomjas és nyújtja a kezét a pohár felé.

2009. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak féltem, hogy esetleg eltelíti, és nem fog annyit enni. De a lányom is kéri néha.

Én is csak vizet adok neki.

2009. márc. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!