Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg szép kerek feje lesz...

Tényleg szép kerek feje lesz a babának ha sapka van itthon is rajta?

Figyelt kérdés
Gondolom ahhoz szoros sapka kéne hogy formálodjon a feje, de én nem akarok ráadni szorosat, nehogy elszorítsam a kis fejét.A laza sapi meg szerintem nem formál.A védönő szerinte nem kell rá sapka itthon. 2 hónapos.
2009. márc. 9. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a sapkán múlik a fej formája, hanem azon, hogy mennyit mozgatja. Az enyémen nem volt sapka, mégis nagyon szabályos kis buksija van, picikének sokat forgatta. Ha úgy látod, hogy nem forgatja magának eleget és kezd deformálódni, akkor neked kell forgatnod. A lakásban általában meleg van, így én ezért nem adtam rá sapit, nehogy leizzadjon.
2009. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én se szeretnék sapit adni rá itthon, csak mondják nekem itt az okosakat a szép kerek fejről.
2009. márc. 9. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez butaság. Nem a sapkán múlik. Ha hanyadt szeret aludni a babád figyelned kell, hogy mindkét oldalra fordítsa a fejét. Hason is, de a gyerekorvos azt mondta, hogy úgy kevésbé deformálodik a babák feje, mert a homlokcsot jobban bírja a terhelést.

Nálunk a lakásban nagyon meleg van, nem kell a sapka.

Minden jót nektek!

2009. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sapka és fejforma között semmi összefüggés nincs. Mivel az enyém novemberi baba, tehát télen még picike volt, fürdés után adtam rá egy vékony pamut sapit.
2009. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sincsen köze a kettőnek egymáshoz. nekem eszembe sem jttott, hogy itthon sapkát adjak rá, kivéve mikor elkezdte piszkálni a fejét, állandóan "vakargatta". akkor két napig volt rajta sapka. Amúgy az enyém így is úgy is elfeküdte a fejét, hátul olyan kis lapos, mert sokáig csak hanyatt maradt meg:-) majd visszaformálódik neki idővel szerintem.
2009. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek kb.annyi a valóság alapja,mint,h ha ég a gyomrod nagy haja lesz a babának,vagyis semmi...
2009. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!