Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónaposan kifordulhat...

5,5 hónaposan kifordulhat önmagából a babám a fogzás miatt?

Figyelt kérdés
Teljesen megijeszt a viselkedésével. Egy percet sincs el egyedül, a kezemben is sírdogál. Egy hete kezdte ezt a furcsa viselkedést. Harapja a vállunkat, a saját kis kezét is ököllel gyűri be a szájába. Sosem volt egy nyugodt baba, de ez most katasztrófa. Éjjel viszont alszik. Ilyen lenne a természete, vagy a foga kínozza?
2009. márc. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Addig örülj, míg legalább éjjel alszik. Az enyém éjjel sem aludt ha jött a foga, és hasonló tüneteket produkált. Mikor kibújt egy fog pár nap nyugi volt és kezdődött minden előről. Nézed az ínyét? Megvan duzzadva? Mert akkor tuti fog van a dologban. Nekünk nappalra bevált a vibrucol kúp, éjjel sajna semmi sem.
2009. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem simán lehet a fogától. Az én 5 hós lányom még nem csinálja, szerencsére, de a barátnőm kisfia ugyanígy viselkedett, mint a tiéd. Itt az oldalon találsz mindenféle javaslatokat a fogzás fájdalmainak enyhítésére, nézz körül.


Minden jót!

2009. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a fogcsírák ingerlik. Lehet, hogy nemsokára kint lesz az első fog. De nálunk ez csak a kezdet volt. Szétszívta a karom, a nyakam. Aztán meg az éles fogát belemélyesztette. Véresre harapott. Addig jó még nincs foguk:)
2009. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem túl biztató. Azért vagyok megijedve, mert a most már 7 éves lányom annak idején ezt nem csinálta. Oké, 1 évig nem aludtunk vele. A férjem szerint a fiúk erősebbek, akaratosabbak. Azt hittem, hogy valami baj van vele, hogy hiperaktív, vagy ilyesmi. De akkor másnak is csinál ilyeneket a gyereke. Köszönöm!!!
2009. márc. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!