Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kaptam meg a TGYÁS-t és...

Ma kaptam meg a TGYÁS-t és 8000ft-tal kevesebb mint szokott lenni. Vajon miért?

Figyelt kérdés
A tgyásom csak április végén fog lejárni utána kapok GYED-et.Ezért nem tudom miért kaptam most kevesebbet.A GYED tudom hogy kevesebb lesz.De az is vajon mennyivel? Ha tud valaki segiteni ebben nagyon megköszönöm!!
2009. márc. 9. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, mivel naptári napra jár a tgyás és febr. csak 28 napos, ezért kevesebb, kevesebb nappal szorozzák meg a napi összeget
2009. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyedben nem tudok segíteni, mert most telt le nekem is tgyás, és csak a jövő hónapban kapom az első gyedet. Szerintem azért kaptál kevesebbet, mert a február csak 28 napos, és gondolom a tgyás is napokra van bontva. (de nem biztos:)) én azért kaptam kevesebbet, mert 20-án lejárt a tgyás, viszont a gyednek 30 napos az átfutási ideje.
2009. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
már nincs nekik a kasszába rosszul áll a szénánk gondolom
2009. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Tgyásból csak személyi jövedelemadó előleget vonnak, gyedből tb-t is. A tgyás összegének nincs felsőkorlátja, a gyed maximális összege a minimálbér kétszeresének 70 %-a. (jelenleg 100.100,- Ft)
2009. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A TGYÁS nekem 87000 volt, a GYED pedig 76000. Most februárra mindenki kevesebbet kapott, nekem is csak 68 volt.

2009. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!