Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a rossmannos...

Mi a véleményetek a rossmannos és dmes tápszerekről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem rossmanost kipróbálni de szerintem egy hulladék.Állandóan eldugult a cumisüveg.Pedig szeretem a rossmanos márkákat és mindent szinte csak ott veszek.
2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a rossmann-os.Először én is tartottam tőle,de semmi gond nincs vele.Fiam észre sem vette a változást.
2011. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam 10 hónapos kora óta DM-est kap, teljesen jó, viszont néha nem lehet kapni. Ezért most a férjem Rossmannost vett, azt is jól fogadta, ízlik is neki és a pocakjának sincs baja tőle.
2011. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem volt vele. 14 hónapos a lányom és 8 hónapos korától a DM-es tápszert vettem neki. A Rossmanos pedig ha jól emlékszem súlyra még nagyobb is volt. Igaz most már a bolti tejet issza.
2011. máj. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!