Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba tápszerekről tapasztalat?

Beba tápszerekről tapasztalat?

Figyelt kérdés
A lányom (3 hónapos) beba ha start pro-t eszik, de egyszerre csak nagyon keveset eszik meg általában (kb 50 mili). Minden kaja elején sír, szerintem az ízével van baja. Van ötlet, hogy mire válthatnék. Ez nagyon büdi :( Eseteg a beba 1-es jobb? Az ugye nem HA-s? Járt valaki így?
2011. márc. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom sajnos 2,5 hetes kora óta ette a Beba ha pro 1-et édesítővel(!!!) Másképp nem volt hajlandó tápszert a gyomrocskájában tartani. Persze nem én találtam ki, hogy édesítőt tömjek a gyerekbe, gyermekorvos ajánlotta. Ez egyébként pont ugyanolyan, mint a Start, és hidd el, ez még egy jó illatú tápszer. Épp a múlt héten váltottunk a Humana LC Pufa... valamire, mert a Beba-t már nem akarta megenni. Na, az írtó büdös! A Milupa Pepti 1-ről meg már nem is beszélek. Azt is megkóstoltuk. Neki ízlik, én rosszul vagyok tőle, de persze ez mellékes.
2011. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az, hogy büdi vagy rossz az illata nem azt jeelenti, hogy a babád is így gondolja, nekik még más az ízlésük :)


1es nem HA, annak nincs kesernyés utóíze sem. beszéld meg ezt az orvosotokkal, lehet nem véletlenül írta ezt, na meg másikat is csak ő írhat fel

2011. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden tápszer büdi. Nekünk Milumil van, próbálkoztunk egyszer Bebával, de nem bírta a gyomra, zöldeket kakilt tőle.
2011. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Milumil-t adok, a bebától 4 napig nem kakilt, és ha sikerült neki végre az zöld volt és nagyon száraz. soha többet beba, nekünk rossz volt.
2011. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és a milumilből milyet adtok?

Az én babám kakija is zöld. Az gond?

2011. márc. 10. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták a kórházban és a gyerekorvos is, hogy a tápszeres kaki zöld. Ez egyáltalán nem probléma.

2. válaszolónak csak annyi, hogy attól, hogy beba pro 1, még HA is, ugyanis ez annyit tesz, hogy anyatejről átszoktatott babák kapják (hypoallergén). Ugyanúgy 0-6 hós korig adható, mint a Start, csak az összetevők aránya más valamelyest. Én megkóstoltam mindkettőt, nekem ízben sem volt különbség:)

2011. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!