Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposan még mindig hasfájó...

5 hónaposan még mindig hasfájós? Így mi lesz a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés

sziasztok! kisfiam tápszeres, Bebát eszik régóta. nagyon hasfájós volt, az egész szer-palettát kipróbáltuk, de aztán elmúlt. nemrégiben megint észrevettem, hogy fájdogál a poci, nehezebben pukizik. éjjel is sírva ébred, fölveszem, pukizik, alszik tovább.

nem merem elkezdeni a kóstoltatást...

Ti mit tennétek? Lassan kellene már eszegetni, mert visszaesett a gyarapodása, tápiból viszont nem hajlandó többet enni (HA táp, egyre kevésbé eszi)...

köszi a válaszokat!


2009. márc. 8. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
az én ismerösömnél se ajánlották a h.táplálást még pont ez miatt
2009. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Adjál neki minden nap egy kiskanál Activatort, az lehet, hogy teljesen helyrehozná neki. Sajnos valószínűleg valami zavar lehet az emésztőrendszerében, mert ez azért nem teljesen jó így. Amivel még esetleg próbálkozhatnál, az a Normaflor, de azt kérdezd meg a patikában.
2009. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mielőtt bármilyen szert adsz neki szerintem kérdezd meg a védőnőt, hogy mit tanácsol. Lehet bogy tápszert kellene váltani amitől nem fájna a poci és szivesebben enné meg egy kis tejpép (sinlac) talán azzal kezdeném az idegen iz bevezetését.
2009. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tápszerváltás.Az én fiamnak akkor múlt el mikor eldobtam a bebat.most humana ha1et eszik és semmi gond.
2009. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2009. márc. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!