Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatja valaki járókában a...

Altatja valaki járókában a gyermekét?

Figyelt kérdés
mi most jutottunk el oda hogy abba kellesz,kicsi az ágy...stb,szóval veszünk neki egy nagy járókát.Az lenne a kérdésem,hogy aki ebben altatja,vagyis ebben alszik a gyerkőc,az hogy rakja bele hogy ne kelljen fel,mert elég mélyen van?Le se ér a kezem.....olyanra gondolok ami nincs feljebb rakva,szóval ha már nagyobb a gyerek,és teljesen lent van ugye az alja.9hónapos a fiam.
2011. máj. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

keresztfiam abban alszik, mert az emeleten van az ágy!

Állítható a magassága, most még a legmagasabbon van, így szinte hajolnia sem kell sógornőmnek

2011. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi most jutottunk el oda hogy abba kellesz,kicsi az ágy...stb,szóval veszünk neki egy nagy járókát------

Nem igazán értem a mondat első felét.Mekkora a kiságy?Mennyit aludna benne?Inkább vegyél egy 140*70 es kiságyat neki.Nem ajánlanám az állandó alvást benne.Mondjuk az én fiamnak(2 éves) is nagy járókája van(hálós) de csak akkor alszik benne éjjel ha beteg és nem akarom a szobájában altatni.Igen jó nagyot kell hajolni ,hogy ne úgy dobd be a gyereket.

2011. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kicsi a kiságya,pontosan nem tudom hány cm,de keresztbe egyáltalán nem fér el,és ő "vándorol"éjjel,és mindig arra kel hogy beakad a keze-lába.Éjjel szeretném ha abba aludna,megcsinálnánk neki úgy,mintha kiságy lenne,csak ugye jóval nagyobb,vastag szivacsot vennénk bele neki.Azért nem szeretnék másik kiságyat,mert akkora úgysincs mint egy járóka,hogy keresztbe is elférjen benne.Igen,erre lettem volna kiváncsi,hogy aki ebben altatja a gyereket(mert van aki ebbe szokta)az hogy rakja be ha elaludt,és lent van az alja,nincs megemelve.Néztem olyan járókát,aminek ajtaja van,abba lehet egyszerűbb lenne berakni,mert ott betudnám talán tenni,vagy aminek kivehető a rács,csak nem 1-2,hanem 3-4-5kb.
2011. máj. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!