Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom kiváltani az esti...

Hogy tudom kiváltani az esti szopit? Tápszerrel vagy tejpéppel? Mit adjak neki és hogyan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
hát pont az esti szopit az olyan meg nyugtató !? de ha ugy gondolod a tejpép láktatóbb mint a táp estére
2009. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom! De már csak ez a szopi van, mert annyira kevés a tejem, lassan már estére sem lesz elég. Lassan 11 hónapos a babám.
2009. márc. 8. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tejpépet uzsonnára adok (5 óra körül), este pedig tápszert, szintén szoptatás kiváltására. Mivel az esti alvás előtt általában már nagyon nyűgös, nem lehetne rendesen etetni kanállal (az még napközben is kihívás). Lehet, h' később változik a helyzet, de jelenleg (hat hónapos), még ez a legjobb megoldás nálunk.
2009. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a baba ragaszkodik hozzá ne válaszd el az az egy szopi is nagyon fontos,csak egészítsd ki .Próbáld ki melyik megy neki jobban.
2009. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Inkább serkentsd a tejtermelődést. Miért baj az, ha egy 11 hónapos baba még 1x esténként szopik???!!!

Az én kislányom 21 hónapos koráig minden este 2x-3x ébresztett.

Ne gondold, hogy a tejpéptől át fogja aludni az éjszakát.

Az egészségére nézve is sokkal jobb neki az anyatej.

Az én gyermekem még nem volt beteg!

2009. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy bajnak érzem?? Már mindent megpróbáltam a tejserkentés érdekében, és 6 hónapig csak szopizott a babám, de sajnos úgy tűnik itt a vége. Miért kell ezért elítélni? Így is nagyon nehéz, fáj a szívem minden egyes szopiért. Egyébként az én kislányom sem volt még beteg, de ezzel a válasszal sajnos nem segítettél nekem túl sokat.
2009. márc. 8. 23:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jó, hogy eddig is tudtál szoptatni. Örülj neki:) Az én lányom most 10 hónapos (reggel, este volt már csak szopi) és mi most váltjuk ki az esti szopit is már, mert már nem igazán érdekli a cici, játszik, csipkedi,kiköpi. Nekem a védőnőm azt mondta, hogy tápszert adjak neki estére és uzsira tejpépet. Eddig jó, úgy néz ki működik:)

Boldog babázást:)

2009. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia! Jó hogy megérted a problémámat. Neked elfogadja a tápeszert? Nekem soha nem kapott kiegészítést, és a cumisüveget sem ismeri, soha nem evett cumiból semmit. Hogy tudtad átszoktatni?
2009. márc. 9. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az az igazság, hogy az én lánykám cumizik, tehát nem volt neki újdonság a cumisüveg sem:):)Többször próbáld a cumisüveget a szájába adni, hagy szokja:)KITARTÁS!!!

2009. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt:) elfogadja a tápszert. HIPP HA2 adok neki. Szerintem szörnyű íze van, de a lánykám szereti:)
2009. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!