Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan-mikor kell adni a...

Hogyan-mikor kell adni a babának a tejpépet?

Figyelt kérdés

Almát;alma-krumplit;alma-banán pépet már kapott.A péphez mindenképpen föl kell forralni a vizet?A baba vizet is?Ez is csak "nasi" vagy ez már egy szopit is kiválthat?Bár még nem akarom teljesen kiváltani,csak kevés a tejem....4 hónapos és 1 hetes a babám.

Ja,és amíg először csak kóstoltatom,hogy lehet annyit csinálni,hogy 1-2 kanálka?Vagy csináljam meg a normál adagot és a többit rakjam a hűtőbe?És egy nap hányszor adhatom neki?


2009. márc. 8. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam is kb. 4 hónapos volt amikor adtam neki először. Este adtam, hogy hogy jobban legyen tele a pocakja. Először csak 30 ml vízhez adtam egy kanál pépet, hogy szokja a gyomra meg a baba is. Még most is csak fél adagot adok neki este, mert utána még szopizik, de egy hét alatt kiválthatsz egy étkezést, uzsonnát, vacsorát, amelyiket szeretnéd. Egy nap egyszer add neki szerintem, frissen készítsd neki mindig.

Jó étvágyat a babádnak!

2009. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én fiam négy honapos és naponta kétszer adok neki pépet semmi baja söt nagyon szereti
2009. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!