Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azert, hogy van kisbabatok...

Azert, hogy van kisbabatok jartok meg szorakozni? Kulon vagy egyutt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem novemberben született a lányom és mi már szilveszterezni elmentünk! Amúgy azért is mentünk mert már átaludta az éjszakát.Igy 21 órakor megszoptattam utána elmentünk és reggel 6-ra mikor kelt már ott voltam.Ha bármi gond lett volna 10perc alatt ott vagyok anyósóméknál..Most is minden hónapban egyszer elmegyünk valahová ilyenkor az egyik mamánál alszik.Már megszokta és szerintem nem zavarja! Mi együtt megyünk a férjemmel.Ő ritkán megy el külön szórakozni mert egy a baráti társaságunk!
2009. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos a kicsim,most csütörtökön voltunk először el vacsizni nélküle.Addig papa figyelte az álmát.Szóval nem sokat :-)
2009. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam 8 hónapos. Még nem nagyon voltam sehol, mert néha fel-fel sír éjszaka és általában 4-5 körül még szopizik. Amikor baráti összejövetel van, mi csak "beugrunk" pár órára amíg a baba engedi. Azért is nem akarok éjszakai buliba menni, mert akkor másnap hulla fáradt lennék és nem tudnám maximálisan ellátni a fiamat. Lehet, hogy hülyének fognak nézni, de most Ő az első.
2009. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam most lesz 1-éves de azóta mióta ő van 2*voltam szórakozni.Nem mintha nem mehetnénk mert anyuéknál lakunk úgyhogy lenne aki vigyázna rá.De tegnap is hívtak menjek nem volt kedvem,nem is mentem és nem maradtam le semmiről.Inkább azt az időt a fiammal töltöttem.
2009. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!