Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bakik fordulhatnak elő...

Milyen bakik fordulhatnak elő babákkal?

Figyelt kérdés

Hasonló történeteket ha tudtok írjatok:-)


"éppen rokonok voltak nálunk, hogy megtekintsék az esti fürdetési szertartást, Apa nagy vígan meséli az első fürdetést, és hogy azóta milyen jól megy minden, én meg halkan odaszóltam neki, hogy az imázsának jót tenne, ha kivenné a gyerek fejét a vízből... :-) Babó meg a prüszkölés után vigyorgott, azt hitte, új játék :-)"


"furdetesnel egy alapos hatmosas kapcsan egyszer engem is majdnem belefojtott anyam, aztan hetekig csak vizes szivaccsal mert torolgetni :)"


"Férjem apjának nem popsikenőcsöt pelenkáztak be, hanem véletlenül darazsat. Gyerek üvölt, etették, rázták, fáradt, hiszti, megint bekakált, pelenka csekkol, darázs törődötten ki, gyerek fenekén hatalmas csípések. Szegényke"


"Na szóval pár hetes kicsi manócskánknak egyre csúnyább lett a koszmótól a feje, és a szteroidos kenőcs előtti utolsó mentsvárként felírta a dokinénink a csukamáj olajat. Hogy azzal kell kenni a gyerek fejét. Aznap este fürdetés UTÁN kibontottuk az üveget, és megcsapott a jól ismert olajoshal szag. Szerencsére mindketten szeretjük, így csak jót mulattunk rajta - ELŐSZÖR. Aztán bekentük vele a gyerek fejét, és összebújtunk a nagyágyban szopizni. így ugye az apró buksi pont az orrom alá került, és dőlt belőle A SZAG! 10 perc után már kezdtem émelyegni, a szopi végére viszont egyenesen kezdtem rosszul lenni. (Szegény gyereknek milyen lehetett?!) Ráadásul makacsnak bizonyult az aroma, így az éjszakai szopik alatt tovább bűzölgött a kölök, én meg próbáltam keresni a szakirodalomban olyan szoptatási pózt, amelyben a gyerek feje minél messzebb van - de hát a mell-orr távolság adott, így nem sikerült jelentősen javítani a helyzeten. :) Végül vhogy nagy nehezen sikerült leküzdeni a koszmót (ráadásul még csak nem is ezzel), és gondosan kihajítottuk a maradékot a kukába.

Eltelt pár hét, és párom munkahelyén szóba kerültek a gyerekek (sok elsőgyerekes apuka ha összejön... :)), és férjem dagadó mellel és kellő öniróniával meséli, hogy mekkora hősök vagyunk mindhárman, hogy kibírtuk ezt a csukamájolajos kezelést.

Kollégák röhögnek, párom nem érti, mire az egyik megszánja, és elmagyarázza, hogy a csukamájolajjal csak 10 percre kell bekenni a gyerek fejét fürdés ELŐTT, utána nyugodtan le lehet mosni!!! :)"



"Lefosás nálunk is volt. A főnököm pedig öltönyben ugrott be babanézőbe. Megfogta, majd gyakorlott apuka és gyerekgyógyász lévén megkérdezte, hogy bukik-e mert megy előadást tartani. Mondtuk, hogy SOHA még egy csepp tej se jöt ki a száján. Mondanom se kell, hogy telibehányta."


2009. márc. 8. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Ne haragudj,de a darazsas mese, egy nagy marhaság, még belegondolni is rossz. nem hiszem, hogy vki annyira figyelmetlen, hogy a pici popsijához darazsat pelenkázott!
2009. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, tök jókat kuncogtam itt csöndben:)))) köszi a rötyögős percet:) nekem anyukám negyven éve védőnő, régi motoros. Első unoka a négy hós fiam. Mikor megjöttünk a kórházból velem volt egy hétig. Egyik délelőtt ő tette tisztába a picit, felöltöztette majd netettük az ablak alá a mózesbe sárgás babám napozni. Mama átment a boltba én meg gyönyörködtem a bébiben, hogy alszik a drága! Egyszercsak megcsapott a kakiszag,....felemelem, minden, a mózes is tiszta kaki volt..... Kibontom,.... Hát a szupernagyi nem adott rá pelust, naturba felöltöztette a fiam, aki mindent jól össze is fosott:) 10- percig röhögött magán szegény anyukám:)
2009. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jóóóó:)))))))) Én is köszi a röhögös perceket!!!!


Nálunk(szintén első gyerek)az első hetekben a kakival volt gondunk.Nehezen jött.Gondoltam,lázmérőzőm egy kicsit...Babám arcán fura "vigyor",én meg behajolok,na, lesz valami??Naná hogy akkor küldött egy jó nagy adagot!Még szerencse,hogy el tudtam ugrani....:)))

Ezen még ma is jót nevetünk.....

2009. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt pár baki az egyik,hogy a fürdetésnél gondoltam hasra fordítom persze úgy, hogy alányúlok a kezemmel csak nem vettem figyelembe hogy a párom kicsit több vizet engedett mint szokott,hát nyelt is a picikém belőle.....
2009. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó volt:):):)


nálunk fürdetésnél...pont beszélgettük anyukámmal milyen jó h a babóm nem pisil bele a vízbe fürdésnél...több sem kellett belekakilt a vizbe:) Kivettük, kiöntöttük a vizet, kimostam a kádat, új víz...bele a gyerek. Kezdem a hajmosást...még egy rotty, megint belekakilt. Hosszú fürdés volt.

2009. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
engem is jól megnevettettél köszi már jól esett:)))))
2009. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
:):):):):):):)....
2009. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!