Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis "hurkás" babák anyukái,...

Kis "hurkás" babák anyukái, milyen hintőport használtok?

Figyelt kérdés
Bejött a meleg, szeretnék venni, de tanácstalan vagyok milyen márkát válasszak. Eddig a sima gyógszertárit(Naturland) használtuk. Nektek mi vált be, melyiket ajánlanátok??
2011. máj. 2. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem hurkás a kislányom, kifejezetten vékonyka, de esténként behintőporozzuk. Meg majd a melegben is be fogom. Mi Gabit használunk, kb. 6 hetes kora óta, és nagyon jó.
2011. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Offolok bocsi


Milyüket hintőporozzátok, és miért?

2011. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A nyakát szoktuk, meg a hajlatait: kar, láb, hónalj.
2011. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a nyakát szoktam és a combját,mert nagyon hurkás, és könnyen beizzad. Már a kórházban is javasolták mikor megszületett,hogy használjunk hintőport(ő már akkor kis hurka volt).
2011. máj. 2. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Gabit használunk, és nagyon jó.
2011. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kislányom is nagyon hurkás combú, de én nem használok hintőport. Valahol azt olvastam, hogy ha be van hintőporozva a baba hajlata és izzad akkor ott összeáll, összecsomósodik a púder és az jó táptalaj a gombának. Szerintem felesleges hintőporozni. De ez csak az én véleményem :)
2011. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én hintőporozom mióta megszületett(6hós), de még soha nem csomósodott össze, pedig azért volt mostanában is meleg. Szerintem nem kell sokat rárakni, hanem épp hogy be legyen púderozva, és így nem tud összecsomósodni.

2011. máj. 2. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Én Johnson's -t használok pici kora óta! Nagyon jó! Finom az illata, nem csomósodik össze, nem porol... Az én kisfiam is gömböc kissit ;) és kell! Amúgy is esténként fürdés után a popiját, pelenkázott területeket, hónalját, nyakát..

Magunkon is érezzük mondjuk nyáron, ha izzadunk hogy az bizony kellemetlen tud lenni.. a kicsinél ezt megelőzendő, szerintem is hasznos a baba púderezése!

2011. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A naturlandos nem sima, fertotlenitos.

Mi sima gyogyszertari tiszta hintoport, talcumot hasznalunk.

2011. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gabi, születése óta. Nekünk bevált.
2011. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!