Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeopátia hány napi erősíti...

Homeopátia hány napi erősíti fel a tüneteket?

Figyelt kérdés

homeopátiás orrsprayt kezdtem használni 2 napja. tapasztaltam,erősödtek a tünetei kisfiamnak. jobban be van dugulva az orra.

mikorra várhatok javulást?


2009. márc. 8. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az első öt napban ez természetes. De nem mindenkinél jelentkeznek ezek a tünetek. Türelem hiszen a homeopatás szerek az öngyógyító mechanizmust erősítik. És ahhoz idő kell. Mielőbbi gyógyulást nektek.
2009. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hűű, 5 nap? uram ég!! szegénykém. hiába szívom az orrát, semmi nem jön ki szinte és mégsem kap levegőt. akkor még 3 nap....szegénykém:(

köszönöm szépen!

2009. márc. 8. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a maximumot írtam. Ha már három nap eltelt akkor lassan jobban kell lennie. Gyakran szívd az orrocskáját és párologtass forró kamillavirág főzetet leszűrve! Az is nagyon sokat segít.
2009. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már 1 hete náthás a kisfiam. Először Nasivint használtam, de csak rosszabb lett a helyzet.

Utáa vettem tengerisós orrsprayt, péntek óta használom, és szépen javul. Már nem kell olyan sűrűn porszívózni az orrát sem.

Nálunk megy az ultrahangos párásító is a szobájában, amibe gyógyszertári eukaliptuszolajat és citromfű aromát csepegtetek.


Te milyen homeos sprayt használsz?


Én magamon teszteltem egy homeos köhögésre való szirupot. Odáig fajult a dolog, hogy 1 hét elteltével gennyes mandulagyulladásom lett a sima torokgyulladásból. Sosem volt mandulagyulám, még gyerekkoromban sem.

Szedtem szopogatós homeos készítményt is a torkomra, az sem használt. Kicsit kételyeim támadtak a homeos dolgokban is.

2009. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Euphorbium comp. -Heel orrsprayt használok. párásítok radiátoron is és ultrahangos párásítóm is van. ultrahangosba görög tengeri sót rakok.....
2009. márc. 8. 18:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia. Első vagyok és a radiátorn ne párásíts mert az melegpára ami egészségtelen. És az ultrahangos mellett szüdségtelen is. Jobbulást a babucikádnak.
2009. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezt nem mondod?? már veszem is le mind a kettőt!!

csak azt vettem észre, az ultrahangos ha sokat megy, akkor fehér por lesz a tévén. ez viszont idegesít. minden nap takarítom a képernyőjét. persze időmbe belefér,csak zavar...

Köszönök mindent!

párásítóba tettem már citrom olajat, de büdös volt tőle.

2009. márc. 8. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a párásítóba nem merek semmit tenni, inkább maradok a kamilla virágzatból készült főzet párologtatásánál és a hidegpárásítónál, mert természetesen az nekünk is van. Remélem holnapra jobban lesz a kicsikéd. Amúgy nagyon szivesen segítettem. Üdv.
2009. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jah és hát igen a fehér lerakódásból nekem is elegem van, de mióta van a párásító még nem volt beteg a babánk. És én adom neki megelőzésképpen a homeos Oscillococcinumot. Heti egy ampulla. Én is szedem és eddig elkerültük a vírust. Remélem ezután is megússzuk.
2009. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oscillococcinumot én is adtam neki, de amikor gyógyszereket szedett, abbahagytam. állítólag nem lehet együtt alkalmazni.

A kamillás főzetet a radiátorra rakod? vagy hová?

sajnos orr ügyileg még nincs javulás. szerdán megyek vele fül-orr-gégészhez. így telefonon keresztül azt mondta,lehet az orrmandulája van bedagadva.....

2009. márc. 9. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!