Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeopátia hány napi erősíti...

Homeopátia hány napi erősíti fel a tüneteket?

Figyelt kérdés

homeopátiás orrsprayt kezdtem használni 2 napja. tapasztaltam,erősödtek a tünetei kisfiamnak. jobban be van dugulva az orra.

mikorra várhatok javulást?


2009. márc. 8. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jaj szegény kis drága. A homeos szereket szabad alkalmazni a klasszikus gyógyszerek mellett is. Kár hogy abba hagytad mert most a betegség alatt kellett volna gyakrabban adni és lehet már jobban lenne. Ezt most nem azért írtam hogy lelkifurdid legyen! Van egy nagyon jó kiskönyv amit patikában lehet kapni. Homeopátia gyermekeknek és van ue. felnőtteknek is. Ha tudod szerezd be mert sokat segít ha tanácstalan vagy. A kamillát én a kiságya melletti éjjeli szekrény tetejére teszem ami magasságban pont egy vonalban van a kis fejével. De teheted a radiátorra is, bár én azt vallom, hogy minél közelebb van a babához annál hatékonyabb a párolgás miatt.

Ha viszont meg van duzzadva az orrmandulája akkor sajnos azért nincs látványos javulás mert arra nem használnak az orrspray-k. Mindent csinálj úgy mint eddig és nyugodj meg. Az orovos bizotsan tud majd valami megoldást. Kitartás! Majd írd meg, hogy mi volt légyszi. Addig is gondolok rátok:) Gyógyulást kívánok és gyógypuszit küldök a manódnak.

2009. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy:)mindenképp megírom mit mondott a doki. szegénykémet holnap is szurkálni fogják. most kaphatja meg a 3.havi oltását. szerdán 17 órára megyünk Fehérvárra dokihoz. csak jókat mondjon!!!! de ha be van dagadva az orrmandulája, akkor mit lehet vele kezdeni? szegénykémet, úgy sajnálom már!!!

Neked mennyi idős a Manód?

2009. márc. 9. 12:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondoltam írok priviben. Ne aggódj kérlek nyugodj meg! A duzzadt orrgaratmandulára tudtommal van gyógszeres orrcsepp ami segíti a visszahúzódást. Ha esetleg ez többször ismétlődne akkor szokták javasolni a műtéti eltávolítást. Ezen jobb is kiskorban átesni mert nagyobbacskán jobban megviseli a gyerekeket. De ez nálatok nem hiszem hogy téma lesz. Inkább arra figyelj, hogy oltást betegen a baba nem kaphat. Szavaidból úgy veszem ki hogy a babád kb. 3-4 hónapos lehet, és nem nagyvárosban laktok. Ezért hívd fel a dokit hogy beteg a babód és mikor adja be az oltást. Ne kelljen potya utat tennetek. A kislányom 10,5 hónapos és Pécsett élünk. Azért is nyomulok a fórumon mert nincs senkink és bizony hiányzik az anyai jótanács, segítség.... Ha válaszolsz nekem akkor kérlek az alábbi címre írj mert a freemailt nem olvasom. Oda írj majd hogy mit mondott a doki. De nyugodj meg mert azzal a baba gyógyulását is segíted. Tudod ő mindent megérez. És szopik még? Mert ha igen akkor anyatejet is cseppenthetnél a kis orrlukába. Állítólag az is nagyon jó. Sajnos az én lányom tápis mert csak öt napig volt tejem. Egyszer volt náthás három napig. Szerencsére azóta sem. Most mennem kell mert lassan készülnöm kell a suliba. (Én marha most járok suliba....) A Hannára a barátnőm jön vigyázni, mert apa dolgozik. Várom soraidat és fő a nyugalom, és a pozitív gondolkodás. Te mindent megtettél és megteszel, hogy a kicsid jobban legyen, ők pedig nagyon erős kisemberkék annak ellenére hogy törékenyeknek véljük őket. Mindenképpen várom soraidat. Puszi: Timi

2009. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na király, nem ide akartam írni de így is jó. Most már mindegy:) Ez van ha kapkodik az ember.
2009. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!