Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseresznyemagos párnáról...

Cseresznyemagos párnáról hallottatok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, jó a piciknek hasfájásra. Van valakinek tapaszstalata?
2009. márc. 8. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk nem jött be, de szinte semmi sem. Most két hónapos, váruk a bűvös 3. hónapot.
2009. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én vettem, kis hasfájásra jó volt (Dm:800ft)

Ami még sikert aratott: hajszárítózni a pocakját!!!!!

De a legjobb : gripe water

6 hetes kislány anyucija

2009. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasfájásra nekünk sem jött be.

Majd meglátjuk, hogy zúzódásokra hidegen milyen lesz...

6 hós baba mamija

2009. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! nekünk bejött, igaz nem 100%, de kiegészítve valamilyen csodaszerrel már okés. ha nagyon görcsölt, hamarabb múlt a párnával.

most arra használjuk, hogy bemelegítjük az ágyikóját lefekvés előtt, így nem veszi észre, ha az ölünkből ott köt ki félálomban :)

2009. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk is az édesköménnyel és Infacollal együtt. ritkán, ha csak picit fáj, akkor működött magában is. nekem a teljeadó reflex beindításához és a hideg kezem (pl. pelenkacsere előtti) felmelegítésére is jó.
2009. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, vegyek-e, vagy pedig a kislányom szeretné gyűjteni a kompótból (olyan kis lelkes, ahogy várja a tesót), és abból csináljuk? Tudom, hogy nem kerül sokba, de ahogy a lányomat nézem, ahogy pakolásszuk a kicsi dolgait... olyan aranyos. Szerintetek ugyanolyan jó lenne?
2009. márc. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!