Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiamnak van nagy laba, vagy...

A fiamnak van nagy laba, vagy a cipo van rosszul meretezve?

Figyelt kérdés

Harom honapos a fiam es mkost hogy lekerult a harisnya a jo ido miatt zoknit szoktam raadni. Persze az osszes lecsuszik, ami meg nem csuszik le, az bevagja a labat...

Ugyhogy tegnapelott vettem egy pluss anyagu vekony tepozaras babacipot, mert ez a laban tartja a zoknit, de nem olyan vastag, mint egy mamusz, vagy a tutyijaink.

Gondoltam, hogy egyel nagyobb meretet veszek, mert egyebkent is nagyobb a babam, mint a kortarsak, igy olyat vettem, ami 6-9 honapos korig jo. Raadtam es majdnem eldobtam az agyam, ugyanis pont jo ra, ha piciket hosszabb lenne a laba, akkor mar nem tudnam raadni...

Most lemertem es 10,5-11 centi kozott van a tappancsa (osszehuzta, igy nem tudtam pontosan lemerni).

Ez tenyleg ennyire nagy, hogy egy kilenc honaposnak kellene ekkora laba legyen, vagy csak siman a cipot mereteztek el?


2009. márc. 8. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos és 10,5cm a talpa, a barátnőm fia is 11 hónapos és 11 cm hosszú a talpa. Szóval szerintem a fiad nagy.
2009. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez tok jo. Akkor lassan elkezdhetunk 50es cipomereteket nezegetni, hogy kamaszkorara tudjon mit felhuzni... :-)

Gondoltam hogy nem lesz picike, mert harom hosan 70 cm (55-tel szuletett). Raadasul mi sem vagyunk aprok, en vagyok 1 cm hijjan 180 (40,5-es labbal), apuka is nagy, a batyamnak meg 47es laba van.

Sebaj, legalabb majd felneznek ra! :-D

2009. márc. 8. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Na örülök h nem vagyunk egyedül:))

Én fiacsom is hosszú nagyon. 58 cm-mel született és 70 volt ő is 4 hósan:)

Most 14 hónapos 88 cm.

És 14 cm a tappancsa szóval az első járós cipije 23as méret...

:)

2009. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, mondjuk mindehhez ő 1 évesen 8900 gramm volt és most is még csak 10 kiló szóval giliszta alkat:)))


Jó egészséget nektek "picurkához" :)

2009. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk a súly is gyarapodik rendesen, mert négy hete mérték és akkor volt 7400 gramm, szóval most már a 8 kg tutira megvan (3700 grammal született). Sebaj, nézem a jó oldalát, legalább nem kell majd nagyon mélyre hajolgatnom, ha már tipegni fog... :-)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. márc. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!