Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert kell adni egy...

Mennyi tápszert kell adni egy fél éves kisbabának, és milyen időközönként? Mik azok az ételek, amiket ilyenkor már megehet? Ilyen alapvető információk érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 6,5 hós. Már csak reggel és este kap tápszert. Reggel 130 ml körül eszik, este 200 ml. Tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna tejpép. 3,5 hósan kezdtük a hozzátáplálást. Én üveges kajákkal kezdtem. Mindent adtam ami a korának megfelelő bébikaja. Nem igazán kóstoltattam, csak legelőször az almát. De utána mindenből fél üveggel adtam neki és még tápszert is kapott. Félévesen már azért ehet egy pár dolgot. Pl: alma,őszibarack,répa,cékla,sütőtök,gesztenye,banán,fehér répa,zöldborsó,krumpli,csirkehusi,sóska,spenót,brokkoli,cukkini,körte,meggy,tök,zeller. Hát most így hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2011. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!