Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha az egyhónapos...

Normális ha az egyhónapos kislányom este 20:00 tól egészen hajnal 3:00 ig sír pedig megetettem tisztába tettem és párpercekre aludt el?

Figyelt kérdés
és sajnos hasfájos és észre vettem hogy a széklete sem normális mert folyékony és zöld kis nyálkás darabkák vannak benne de a szine aranysárga és a picim szopik.
2009. márc. 7. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez egyaltalan nem normalis dolog. Viszont a szeklete rendben van, az anyatejes babake ilyen, ugy nez ki ahogy leirtad.

Nem eszel olyan dolgokat, amitol fajhat a kicsi hasa? Bab, borso, kaposzta? Miket eszel?

Esetleg ami meg lehet, hogy nem taplalo az anyatejed, tul vizes, igy nem lakik jol a baba.

Amugy kerdezd a doktornot, a vedonot, mert ez nem normalis dolog.

Ja, es mikor adsz neki enni? Mert amikor az en anyatejes babam ennyi idos volt, csak rajtam logott, mar az agyaba sem tettem vissza, mert egyfolytaban enni kert.

2009. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, a pocijától csinálhat ilyet (az én fiam is képes volt annó 3-ig sírni, de az is lehet, hogy nagyon erős szélvan odakint és ezt ők nagyon megérzik. Én éjszaka vagy 20szor voltam kint a fiamnál, mert annyira rosszul aludt.
2009. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne ijedj meg, nálunk is volt az elején ilyen hogy sokáig sírt. Már hívtuk az ügyeletet, de ott is azt mondták ez természetes és vagy a hasa fáj vagy a kinti létet nem szokta még meg az idegrendszere.Valamiért nem tud lenyugodni. Nálunk a csend, a bebugyolálás vékony takaróba és sötét tudta végül megnyugtatni.2-3 szor volt ilyen. Üdv 6 hós a.

2009. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ilyen volt a helyzet, de vigaszként mondom, hogy 6hetesen mintha elfújták volna, egy csapásra elmúlt és át aludtuk az éjszakát. Én csinálahattam bármit akkor is csak sírt és sírt. Ehettem nagyon oda figyelve akkor is. Úgyhogy kitartás talán már nem sok van hátra.

2009. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az első válaszadomnak üzenem meg probálok megfelelöen étkezni de sajnos volt olyan hogy 1 pohár kolát ittam etetés után lehet hogy én szurtam ki vele de ez egyszeri alkalom volt..de nem akkor mokor fent volt ilyen sokáig téleg akár mit csináltam sírt szegénykém ,köszönöm a többieknek is hogy válaszoltak...
2009. márc. 8. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk is volt 2 hétig ilyesmi, de szerencsére elmúlt ( a kakija rendben volt, a fentlétre gondolok)
2009. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!