Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdek megőrülni! Megetettem...

Kezdek megőrülni! Megetettem szopizott fél órán keresztül, pelenkája tiszta, ahogy beteszem az ágyába folyton ordít! Már magam mellém is vettem, kicsit abbahagyja de utána megint kezdi! Nem fájdalmasan sír! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 12:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Már a sírógörcs határán állok!!

Nagyon kivagyok!!

Ha rákiabálok akkor abbahagyja ,pár percre,ugye nem ártok ezzel neki?,

2008. szept. 20. 12:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet hogy megijed és leblokkol, amikor rákiabálsz, azért hagyja abba a sírást. Nem fáj a pocija esetleg? Hány hetesek vagytok? Friss levegőre vitted kicsit? Esetleg énekeltél neki? Nálunk az éneklés a nyerő, csak azért javaslom. Esetleg babazene, vagy mondjuk egy kis Halász Judit album, nálunk ezek váltak be, ha nagyon nyügi volt. Lehet csak az időváltozással van baja, érzékenyek a frontokra. El fog múlni, kitartás, nyugalom, sok-sok szeretet! Várom a válaszod a kérdéseimre!
2008. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tudom,hogy nehéz időszak ki kell ismerned a babád.Ne kiabálj vele,mert szegény nem tehet róla.Valami van a háttérbe!Lehet,hogy nem evett eleget vagy fáj a pocija vagy csak te kellesz neki.Azt írod,hogy nem fájdalmasan sír akkor bíztos,hogy éjhes.Le kellene mérned,hogy hány millit szopizik.Meg lehet kérdezni mennyi idős a babád?
2008. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Azt hitted hogy egy gyerek egésznap csendbe van?Mit kiabálsz vele, azzal csak megíjjeszted,idegbeteget akarsz belőlle csinálni?Minek szűlted meg ha nem tudsz vele mit kezdeni?
2008. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, egy pici babának annyi minden baja lehet, amire mi nem is gondolnánk... Esetleg szomjas? Vagy csak unatkozik bent az ágyban? Mekkora a babád? Az enyém egészen pici korától kezdve csak akkor volt az ágyában, ha aludt. Lehet, hogy nem álmos, és unatkozik az ágyban. Tedd bébihordozóba és vidd magaddal oda, ahol dolgod van, beszélj hozzá, énekelj neki. Vagy tedd ki játszószőnyegre, akkor is, ha még nem nagyon tud csinálni semmit. Fektesd oda, ülj le mellé, simogasd, mutass neki érdekes, színes tárgyakat.
2008. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
elképzelhető,hogy közeleg a szülés utáni depresszió. Beszélj a védőnőddel,aki tud segítséget nyújtani vagy a háziorvossal. És hidd el, nem miattad sír a babó, ha nagyon nem bírod,kérj meg valakit,hogy csak egy fél napra vigyázzon rá,és menj el kikapcsolódni. fodrászhoz, moziba, barátnőzni. Bárhova,ahova jól esne! El fog múlni ez az időszak
2008. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg. Lehet már csak azért sír, mert érzi, hogy nyugtalan vagy, és ez "fáj " neki.

Ha van valaki melletted, add neki a kicsit fél-egy órára, és menj, vegyél egy forró fürdőt, vagy sétállj, vagy csak vonulj el, és sírd ki magad!! Bejön, hidd el:-)

Amúgy a baba sokmindentől lehet nyűgös, de tényleg jó lenne tudni, mekkora is a kicsi.Kiabálni semmiképp nem szabad vele, az nem jó, csak jobban fog sírni. Nem tudja, miért teszed.

Öleld magadhoz, simogasd, énekelj neki, beszélj hozzá, és MOSOLYOGJ rá, még akkor is, ha sírnál!! Hidd el, ő nagyon érzi a feszültséged.

Ha szeret fürödni a kicsit, meg is fürdetheted, hátha attól elnyugszik:-)

Ha kérdésed van, vagy csak elpanaszolnád magad, írj privit, tudom min mész keresztül, nálam is volt ilyen:-)

Kitartás, nyugalom és mosolyogj! És add oda egy órára apának vagy nagyinak, és nyugodj meg, és újult erővel, mosolyogva vedd kezedbe a kicsit!!!

2008. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkienk!

Az első válaszolónak írom,5 hetesek vagyunk.nagyon szeretem ,imádom ,de néha naon ki tudok akadni,de félek hogy nincs elég tejcim most etettem 15 percet és most alszik mint a tej!!

Létezik hogy már nincs elég tejem egy mellmből?

mert akkor mindkettőből kell mindig etetnem?

Annyira nehéz ,és akarom ,jó anya akarok lenni!!

2008. szept. 20. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt 5 hetesen. :O) Kisfiú? :O) A tej nekünk még 5 hetesen nem állt be, ha 2 mellből etetsz és jó sűrűn, az még nem a világ, nyugodtan kínáld meg, ha nem kér, úgysem fog enni. Nekünk a sűrű kaja és a kézben táncolás jött be. Nem szokott hozzá!
2008. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Saját magad addtad meg a jó választ! Jó anya akarsz lenni!

Nyugi:JÓ ANYA VAGY!

Tudom mit érzel.Fáradt,kimerült vagy és ilyenkor az ember ingerültebb.Ha van segítséged fogadd el,mert az jót tesz neked.Egy kicsit tudsz lazítani.A babána boldog anyukára van szüksége és nem egy idegroncsra.

Türelem, hamarosan változni fog a babód és akkor könnyebb lesz

Kitartást és jó babázást

2008. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!