Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannos (babydream) popsitö...

Rossmannos (babydream) popsitörlőt használtatok már? Milyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretik.

Nekem spec minden popsitörlő egyforma, én tescosat használok, meg vagyok vele elégedve.

CSak valami márkátlan vacak volt, ami nem tetszett, nagyon kicsi és vékony, kemény volt.

De a neves dolgok jók.A dm-es, rossmannos is, és a tescos is. A többi csak jobb.

2009. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp most vettem egy 4-es akciós csomagot, sensitive-t, nekem tetszik. Kellően nedves, elég nagy és vastag . Az ára is o.k.

Szerintem megéri. Ha gondolod próbáld ki. Most akciós is.

2009. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Hát..., én egyszer vettem, de szerintem nagyon nem jó! Nyúlós, kicsi, és az illata sem jó. A Dm-es viszont nagyon tetszik!

2009. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most is azt használok, én meg nagyon szeretem az illatát a dm-sel ellentétben, nekünk bejött, elég nedves, nekem a méretével sincs bajom.

Ízlések és pofonok... :P


Szerintem próbáld ki, nem drága, aztán eldöntöd tetszik-e.

2009. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elejétől fogva ezt használok. Először a sensitivet vettem, most meg a kéket használjuk. Én maximálisan elégedett vagyok vele.
2009. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt használjuk, van hogy sensitivet, most éppen kamillásat, én meg vagyok vele elégedve, sztem az ára is jó, és a minősége is. A Dm-es is jó, a teszkósnak csak az illata nem tetszik de a célnak az is megfelel .
2009. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon idegesít hogy kihúzom és jön vele a többi és egybe van . És amikor egyik kezemmel fogom a gyerek lábát a másikkal meg húzkodom ki a popsitörlőt idegesitő, hogy nem jön szét. Én a dm-es babylove-ot szeretem. Egyrészt könnyen kijön darabonként, másrészt jobb is szerintem. A kék a legjobb nekünk, de a többi sem rossz.
2009. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az illatával és a minőségével nekem sem volt gondom, viszont az, h egyszerre több is kijön, az egyáltalán nem tetszett. Vhogy nem jól vannak elvágva.

Én pont ezért használom a Johnson-os popsitörlőket, azok mindig egyenként kijönnek a dobozból. (dm sajnos nálunk nincs)

2009. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vettem egy 6os pakkot és 1et használtam el,nem volt kellően nedves és az illata vmi gyógyszerre v vegyszerre melékeztet,így magamon használom el!
2010. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!