Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coletto enzo márkájú babakocsi...

Coletto enzo márkájú babakocsi jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy könnyű esernyőre csukható kocsit amivel könnyű utazni . Esetleg tudnátok ajánlani olyat ami már bevált és max 20 ezer ft?

Megosztaná a tapasztalatait az aki ismeri ezt a márkát ? [link]


2009. márc. 7. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

kb úgy néz ki mint a baby point flash. annyit is tud. az 18990 Ft. belinkelem neked:

[link]

nekünk ilyen van, maximálisan meg vagyunk vele elégedve, pedig nem fűztem hozzá nagy reményeket:))

2009. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ezt a babkocsit szeretném megvenni.Érdeklődtem és az írta a kedves eladó,ha nem tetszene a babkocsi 8 munkanapon belül visszaküldöm visszaadják az árát és a futárt kell fizetnem a visszaszállításért(1300Ft).

Boldog babázást.

8,5 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akarom írni babakocsi :)))))
2009. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

óóóóóóó,milyen szórakozott vagyok :P

[link]

De látom te is náluk néztél kocsit.:)

2009. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót kérdezném: hány kiló a babakocsi, mert az oldalon nincs fent ez a fontos infó!

Köszi!

2009. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
10 kg
2009. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, sztem megrendelem ezt az enzot, elég jónak néz ki , és a súlya is épp jó, nem olyan nehéz. Az első válaszoló által belinkelt kocsi is tetszik, csak az már 10 kg , nem nehéz emelgetni ? Na meg annak a csápszerű kormányától idegenkedek egy kicsit , jól irányítható ?
2009. márc. 7. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

pontosan nem tudom, mert a garancialevelén sincs rajta, de a párom azt mondja, h kb 4.

Bizti, hogy nem sok, mert a fiam kb 11 kiló, overálban, takaróban, babakocsiban simán fel tudom hozni a 2.-ra.

1. voltam.

2009. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. könnyű irányítani igen, direkt kipróbáltam a boltban, beletettem a babót és mentünk 1 kört. :) macskakövön sem nehéz megtartani, szóval nekünk tényleg nagyon bevált. de persze nem akarlak rábeszélni, mert ahogy néztem árban nem nagy a különbség:)
2009. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk coletto fiorinó van.Én imádom,könnyű,kényelmes,stabil és jól is néz ki.Az enzo hasonló a fiorinóhoz,szerintem bátran vedd meg!
2009. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!