Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás utáni hőemelkedéses...

Oltás utáni hőemelkedéses nyugtalanságra tényleg nem adhatok nurofent se kúp se szirup formájában?

Figyelt kérdés

3hónapos, 6kg felett van a lányom, 1körül kapta az oltást(kötelező+prevenar), azóta nem tudott aludni rendesen, kicsit melegebb, de nem lázas. Nem igazán nyugodott meg eddig cicin sem, sehogy sem. Ezért adtam egy kúpot. Most kisgyerekes ismerős frászt hozott rám, hogy oltásra nem lehet adni semmit.

A fiamnak nem volt baja az oltásokkal.


2011. ápr. 29. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Én doki javaslatára mindig adtam oltásra Germicid kúpot!

Ő mondta, hogy éjszakára adjak neki! Tehát nem is azt, hogy ha lázas...

Ez hülyeség, hogy nem lehet oltásra adni semmit!!

2011. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsi is alszik, nem merek felállni vele:) alig bírta nyitva tartani a szemét, de aludni sem tudott.


Köszi a nyugtatást

2011. ápr. 29. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig mondta a doki,hogy nyugottan adjak neki Germicidet,ha lázas.3hónapos kor után már a Nurofen szirupot is ajánlotta.Nem okozott semmi problémát.

Ne aggódj!

2011. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!