Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrporszivot vegyek?

Milyen orrporszivot vegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a porzsívósat ajánlanám, az erősebb, mint a kézi (pumpás). Pl. Pisze márkájú van nekünk, meg vagyok vele elégedve.
2009. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Mi a patikában ilyet vettünk,könnyű tisztán tartani.

2009. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pesztonka van elektromos.Nekünk ez bevált és nincs olyan nagy hangja,mint a porszívósnak.
2009. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A Pesztonka a tökéletes. Nagyon jól kiszívja a váladékot, könnyű kezelni és tisztántartani, nem sérti fel a nyálkahártyát és ami a legjobb, hogy színte alig van hangja. Kíméletes a dobhártyához a baba is sokkal nyugodtabban tűri a procedúrát.
2009. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Pesztonka van. Nekem is jobban bevált, mint a porszívós (a nagy lányomnál azt is kipróbáltam). Nagy előnye, hogy nem fél a babám a hangjától és tényleg jó hatással ki lehet vele szívni a váladékot. Két féle is szívófej van hozzá.
2009. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk van elektromos is, ha megyünk valahova jó ha van a táskában.Napközbenre viszont ha otthon vagyunk az Ariana orrszívó porszívót használom, nagyon jó és ez sokkal jobban ki is szívja az orr tartalmát, mint az elektromos. Az csak ideiglenes megoldásnak jó! Szóval mindkettő :)
2009. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!