Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idővel előbb kell...

Mennyi idővel előbb kell beíratni a babót bölcsibe Győrben?

Figyelt kérdés
Két éves koráig szeretnék itthon lenni babókámmal és aztán kezdené a bölcsit. Most még ugyan csak 10 hónapos, de itt azzal riogattak , hogy már ilyenkor jelezni kell, hogy bölcsibe szeretném iratni.IGAZ LEHET EZ??? Van valakinek ezzel kapcsolatban esetleg friss tapasztalata? Előre is köszönöm!
2009. márc. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, jól teszed ha már most feliratod a vezetőnővel, hogy oda szeretnéd vinni, vagy legalább jelzed feléje. Én Győrben vagyok gondozónő, így tudom mi a helyzet. Nálunk volt már olyan anyuka aki a nagyobbat hozzánk hordta, és kiderült, hogy lesz kis tesó már pocaklakóként szólt, hogy mikor szeretné hozni.

Szóval én a helyedben intézkednék, hogy biztos legyen a hely.

2009. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, hogy ha még meg sem született (kis túlzással:-) már be kell jelenteni.

Én Öttevényen lakom, elméletileg itt is nyílik szeptemberben bölcsi, de még konrkétat nem tudom. Lányom 9 hós, én is szeretném majd bölcsibe adni 2 éves kora után, ha sikerül a kistesó. Ha meg nem , akkor azért, mert dolgozni kell mennem.

De ez a helyzet Pécsen is, onnan származom.

Sopronban viszont vadásszák az ovik, bölcsik a gyerekeket...

2009. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Hát Sopronban sem vadásszák, ott is ugyanaz a helyet, mint Győrben, 120%kal működnek a bölcsik. Ott voltam gyakorlaton tavaly...tudom.

Amúgy elvileg akkor nem veszik be a babát bölcsibe, ha az anyuka saját kényelme érdekében akarja beadni, mert nem bír két gyerekkel. Igazolt munkaviszony kell hozzá, de sajnos nem mindenhol kérik.

2009. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat, másfél éve még mást hallottam Sopronról...

De Pécsen most is ez van...

Szóval jobb, ha időben utánajársz!

2009. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!