Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukik mostanában sokat...

Miért bukik mostanában sokat a babám,5,5honaposéskb.1 hete kezdődőtt, tápszer és tej utánn is bukik mitől lehet? Mit tegyek hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! ne mtudom mennyit bukik a babám nekem nagyon sokat bukott, ő tápszeres, és az orvos a Nutriton nevű sűrítőt javasolta. tápszerbe annyi kanállal teszek ahány kanalas a tápszer, és azóta nem bukik! anyatej előtt is lehet kb 20 ml vízbe teszel 1-2 kanállal, és szopi előtt megitatod vele. De ha eddig nem bukott, azért a dokival beszélnék előtte, és biztos van még más megoldás is. nekem kezdettől rengeteget bukott. Remélem nem lesz baj!
2009. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam akkor bukik mindig sokat, mielőtt kijön a foga. nem nagyon értem az összefüggést, de nálunk így van.
2009. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is a Nutriton lett a megoldas. 3 honapja hasznaljuk, most 7 honapos a kislanyom. A dokim azt mondta, hogy a gyomorszaj nem ill. nem jol zarodasa a baj, es a sok bukas utan a gyomorsav felmarta a bebim nyelocsovet is...fajt neki a kajcsi. A Nutriton ota visszakaptam a lanykamat, semmi baja sincs. Nagyon ritkan bukik es akkor sem jelentos mennyiseget.
2009. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostanába nem eszel sok tejterméket ? Az is lehet a kiváltó ok.
2009. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már többet mozog... Ilyenkor több tej is visszajöhet. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!