Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, akiknek bölcsibe jár...

Anyucik, akiknek bölcsibe jár a babájuk válaszolnátok?

Figyelt kérdés

még csak 1éves a fiam,de lenne pár kérdésem hozzátok!


1. ugye a "bölcsis év" is szeptemberben kezdődik mint a suli?


2. nyáriszünet hogy van? - ha jol tudom akkor nem 3hónap mint a suliban hanem csak 1. de ez egységesen minden bölcsiben ugyanakkor van, vagy mindenhol máskor?


2012 májusban majd 2 éves a fiam, s lehet h csak a következő bölcsis évben,szeptemberben kezdi,ezen gondolkozom. ha mégsem akkor már ugye a 2011es szeptemberi évre be kell iratni ha jol tudom, akkor is ha csak májusban megy...de ha utána mindjárt nyáriszünet akkor gondoltam felesleges:)

remélem érthető voltam:D

köszi


2011. ápr. 29. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk folyamatosan, év közben is felveszik a gyerekeket: ahogy van rá igény, ahogy van szabad hely, és ahogy a várakozólistán következnek.

Mindenképp vetesd fel a listára már most, és mondd meg, hogy kb mikortól szeretnéd járatni! Nálunk a jobb bölcsikben már születés után bejelentik a babákat, hogy tényleg legyen helyük...

Nyári szünet általában 4 hét, idán nálunk most valamiért csak 3 hét lesz, augusztusban. Ennek az időpontját jó előre közlik, már februárban tudtuk, így léehet tervezni a szabikkal.

2011. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JA, és úgy tudm, hogy ez nem egységes, hanem vezetői vagy önkormányzati döntés.
2011. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, az önkormányzat és az adott intézmény közös döntésén múlna kezek a dolgok.

Ahová a lányom jár (és ahová most a fiamat íratom), ott pl úgy van, hogy most mindenkit be kell íratni, évközben pl januártól egyáltalán nincs felvétel. De lehet egyezkedni, hogy a beszoktatási időszakon belül mikor jöjjön a gyerek. Ebben a bölcsiben kb okt vége-nov elején van a beszoktatási idő vége, akkortájt jönnek az utolsó újak. A fiam akkor lesz 20-21 hós, de muszáj leszek most beíratni és így beadni, mert nem lehet megvárni míg betölti a két évet, mert az februárra esne, és akkor már nem kezdhet :S

A következő őszi bölcsikezdést meg sehogy sem tudjuk kisakkozni a szabikból stb, és muszáj visszamennem melózni :-(

Szóval nála így lesz.

A mi bölcsinkben amúgy a nyári szünet júli 25-aug 19.

2011. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!