Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit érez egy egyéves baba...

Mennyit érez egy egyéves baba a válásból? Megviseli őket ilyen picinek is?

Figyelt kérdés

Sajnos reális esélye van annak, hogy apuka elmegy, mert annyira nem tudunk kijönni egymással. Nincsenek hangos szóváltások, teljesen "normális" a légkör, de biztos érezni a feszültséget. (Lehet, hogy csak véletlen, de mikor rosszabb a helyzet, akkor egyből náthás lesz vagy köhög...)

Esetleg vált már valaki ilyen korú babával?

(Nagyszülőkkel lakunk, ők maradnának, egyedül apa hiánya lenne új, de amúgy sincsenek túl sokat együtt.)

Előre köszi a válaszokat, tapasztalatokat!


2009. márc. 7. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm gyereke fél éves volt, amikor elváltak. a lány ma már 16 éves, az anyjával él. szerintem nem nagyon látszik rajta, hogy megviselte volna szülei válása, de én csak kívülállóként látom.
2009. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem működik a kapcsolat, akkor mielőbb fejezzétek be. Még most kevésbé töri meg a babát, pláne úgy, hogy eddig se sokat volt vele az apja.
2009. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm kislánya 3/4 éves volt, amikor kirakta a férjét és beadta a válópert. A kicsilány úgy ahogy van tökéletes. Nagyon jó viszony van közte és az anyukája között. Öröm velük együtt lenni. Csajszika most kezdte a sulit, egyedül a magatartása 4-es, mert lepcsesszájú, és egyfolytában beszélget.

Amúgy Ő nagyon rittkán látja az apukáját. Évente max 2 alkalommal.

Nem akarlak a válásra biztatni, de én mindig azt mondtam, hogy inkább egyedül a gyerkőccel boldogan, mint pasival hármasban boldogtalanul. Avval többet ártasz a picinek.

2009. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!