Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart amíg kinő a baba...

Meddig tart amíg kinő a baba első fogacskája? Mert mi már egy hete szenvedünk, sok "mellékhatással", nagyon megviseli a babát!

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lassan 1 hónapja szenvedünk vele. Szúr már a fogacska egyik oldala, de nem törik át:(
2010. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.rossz hír nálunk 3 hétig tartott azt hittem megörülök.van egy csomó fogzás könnyítő jár utána,mert nem mindegyik jó.na nálunk semelyik nem vált be egyik nap apa ,másik nap én 24 óráztam vele.éjszaka egy csomószor kocsiztunk ,hogy elaludjon.sajnos mi nagyon megszenvedtünk.
2010. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon szenved én akkor adtam nekik Nurofent, nem teljes adagot, csak felet, és máris sokkal jobb volt az éjszaka. Mi is sokáig szenvedtünk és szenvedünk is még egy jó ideig, sajnos. Egyébként meg babafüggő, mennyi idő, mire kibújik. Sőt, fog függő. Ugyanannál a babánál az egyik kijött egyik napról a másikra, észre se vettük, szinte az összes többi fog (még csak 5 van) meg nagy szenvedések árán, volt amelyik 3-4 hét alatt.
2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!