Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 éves fiú vagyok, és gyereke...

17 éves fiú vagyok, és gyereket szeretnék, azért ez a mai világba elég fura nem? Nem úgy gondolom, hogy csak akarok, hanem hogy most akarom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 00:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sokakkal van ez így, hidd el. Sok holland 24-5 éves koráig tanul, utánna gürizik, hogy azért az a gyerek Valamibe beleszülessen... 40 évesek, mire az asszony szül, 60 évesek, mire a gyerkőc felnő. Te most 17 vagy. Van még időd hidd el. Ha még szórakozgatsz 5-6 évet, akkor sem késel le semmiről.
2011. ápr. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Azért 50 évesen az ember még nem egy "trotty"
2011. ápr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem tudom hány évesek a szüleid, de 2 lehetőség jutott eszembe az egyik h nagyon fiatalok ezért látod ezt a példát, de ami a valószínűbb h kései gyerek vagy és nem jössz ki jól velük és "trottynak" látod őket. Lehet azért mert tényleg nem tartják jól magukat. De ott a pl mondjuk Madonna ő már sokkal több mint 50 de még azért jól néz ki. Mindenki öregszik de nem muszáj elhagynia magát az embernek. És igen ráérsz még nagyon mert nem tudod eltartani a gyereket és neki sem lenne jó meg neked sem. Inkább azon járjon az eszed h szerezz csajt!
2011. ápr. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem a szüleim miatt gondolkodom ezen,de igazatok van várnom kell még
2011. ápr. 29. 01:53
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézd:A párom most 35,én meg 33 éves vagyok,és most van egy 6 hónapos kislányunk.Szerintem jól tettük,hogy nem hamarabb...

Éld az életet,és ha annyira hiányzik neked egy gyerek,javaslom járj be egy bölcsibe segédkezni...Majd ha látod,hogy milyen felelősséggel jár egy gyerek,Egy-két hét vagy nap után,szerintem elgondolkozol azon,hogy MOST szeretnél-e tényleg gyereket,vagy inkább még szórakozol,tanulsz,és inkább megalapozod a jövőd,ahová viheted ,majd a kicsit.

Az is lehet,sőt szerintem biztos,hogy ez csak egy átmeneti fellángolás,ami hamar csitulni fog.Ilyen érzelmekre ne alapozz......mai világban fontosabb a pénz,és ha az megvan,vagy az alapja,akkor már elgondolkodhatsz a babatémán.

De előbb még ismerj meg egy szép lányt,akinek 5 évig fogsz udvarolni:)

2011. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!