Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba születésnapjára...

1 éves baba születésnapjára milyen tortát csináltattok? Mit vettetek ajándéknak?

Figyelt kérdés
Május végén lesz 1 éves, június közepén lesz a névnapja,meg ugye gyereknap is lesz.Milyen ajándékot vennétek?1-et akarunk venni,de ne kerüljön több 10ezerbe.Éskisfiú.Kedvenc állata a kacsa.Tudnak ilyen tortát csinálni?Milyen ízben?
2011. ápr. 28. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem rendeltem, hanem ilyet csináltam kisfiamnak: [link]

Neki meg a cica és tigris a kedvence, így két marcipánfigurát tettünk a tortára.

Ajándékba pedig egy szülőkaros triciklit, és sok kis apróságot kapott.

2011. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen árban vannak a triciklik?
2011. ápr. 28. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez 12 volt. [link]

Fontos volt, hogy legyen lábtartója, én is tudjam irányítani, kiesésgátlós legyen, fémvázas, és ne legyen csiricsáré műanyag szar az egész.

2011. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8.án lesz 1 éves.Mi is Pikoló triciklit vettünk,olyasmit mint amit az előző anyuka belinkelt,csak csajosba.Mivel odaadtuk neki,már,elmondhatom,hogy nagyon jó választás volt,mert imádja ha triciklizünk:-)Tortát én nem formatortát csináltatok neki,hanem vaniliás izüt,és szintén tüzijáték és marcipán lesz rajta.
2011. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom áprilisban volt 1 éves, én túrótortát készítettem neki, nyuszis marcipánnal díszítve. És csatlakozva az előttem szólókhoz, szintén triciklit kapott, azóta a babakocsit szinte nem is használjuk, nagyon szereti ő is a triciklit. Én 12500 ft- ért vettük, de nálunk közös családi ajándék volt.

2011. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ikreimnek én csináltam egy csokitortát. Mindketten kaptak műanyag motort. A kisfiú külön kapott kisautókat, a kislány pedig egy játékbabakocsit, plusz mindketten kaptak még egyéb apróságokat.
2011. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!