Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralásra jut pénzetek az idén?

Nyaralásra jut pénzetek az idén?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 21:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem igen. tavaly csak 4 napra tudtunk elmenni Pagra:-(((

Horvátország amúgy sem szívem csücske, remélem idén Görögországba, vagy Olaszországba sikerül eljutni és minimum 2 hétre

2011. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, belföldi wellness hoteles pár nap már volt idén, és lesz is még, nyáron pedig tengerpartra megyünk a fiúnkkal.
2011. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jutna, de nem merek elindulni még egy egész napra sem a babámmal. Annyira kiszámíthatatlan hogy viselkedik. 8 hós. Van hogy elül a kocsiban, van hogy 10 perc után tekeri magát, nyűglődik, azt meg nem bírom elhallgatni nyugodtan. Pláne hogy idegen helyen hogy aludna, meg sem merem kockáztatni. Pedig előtte sokat nyaraltunk, most meg kicsit ide vagyok láncolva...
2011. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
remélem összejön. 4-5 napra szeretnénk menni Sajógalgócra. Már 4. mennénk vissza, egymás utáni nyáron. Kisfiunk 2,5 éves lesz.
2011. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

09:09

Ha most nem mész, később még nehezebb lesz, nem parázni, nekindultok és kész.

Mi simán nmentünk, amikor iylen pic volt, sőt sokkal kissebbek

2011. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szíve joga mindenkinek eldönteni megy vagy sem kisgyerekkel.Maximálisan megértem azt aki nem indul el!Aki megy az megy, az ő dolga, de azt nem hiszem el ,hogy pár hónapos/ éves gyereke miatt megy el mert sztem ilyen korú gyerekeknek a kiskádban/medencében való fürdés az udvarban vagy ligetben egy kis séta ,játék is élmény de nekik még nem nagyobb élmény a tengerpart sem!A szülő magát viszi nyaralni nem?Persze ez csak az én véleményem!
2011. ápr. 28. 13:48
 17/22 anonim ***** válasza:
9.09-es vok. Tudom hogy sokan viszik a még kisebb gyerekeket is, de lehet hogy az övéké nyugodt baba. Az enyém nem. Én is találkoztam olyannal, irigylem is. Az enyém csak 7 hósan tanulta meg végigaludni az éjszakát, már kivoltam, szóval nem merem megkockáztatni hogy idegen környezetben felborul megint minden. Meg hát el sem tudom képzelni hogy órákat képes lenne ülni kocsiban, mikor ha olyan hangulata van 10 perc után már tekeri magát, nyűglődik, sír, csapkod, ki akar szállni. Van aki meg odateszi, aztán ott marad, amíg kell.
2011. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Te vagy irigy vagy arra , vagy olyan vagy, aki nem mozdul ki otthonról, amíg a gyerek le nem érettségizik:-((

Nekem 2 gyerekem van, pici koruktól megyünk mindenfelé.

Sőt nagyot 5 éves korától a nagyszülei is leviszik 2-3 hétre minden nyáron a tengerhez.


Nem hiszemem, hogy nekik ez ne lett volna/lenne jó.

2011. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

előző

Ha még nem voltál tengerparton gyerekkel, honnan tudod az neki mekkora élmány??

Szerinted ha nem tetszene neki, akkor nem élvezné??


A ligetben sétálni és az udvarban pancsolni bármikor lehet,de ha neked ez egy nyaralás, akkor sajnállak:-(((

2011. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

9.09-es vok. Mi már csaknem a világot bejártuk, mégis egyetértek a kérdezővel, hogy egy pici babának mint pl. az enyém (8hós) nem élmény a tenger, fogalma sincs mi az, hol van. Kb. 2-3 éves kora után tudja talán felfogni hogy nahát mekkora nagy víz, és látja a különbséget. De akkor is csak ennyit. Talán általnos iskolás korában már felfogja hogy nagyon messze van otthonról, és ez tenger, mások az emberek, stb.

Babával a szülők magukat viszik nyaralni szerintem is.

2011. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!