Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralásra jut pénzetek az idén?

Nyaralásra jut pénzetek az idén?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

mi nagyon meg vagyunk szorulva sajnos, évek óta nem voltunk nyaralni. idén kaptunk anyóséktól egy nyaralást, munkahelyükön üdülési csekket kapnak prémiumként és abból foglaltak nekünk szobát!

csak a kaját kell fizetnünk de azt ugye itthon is kéne... :)


kedves kérdező, Ti le tudtok menni nyaralni?

2011. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Remélem igen...:)
2011. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem:( Sok a hitel:(
2011. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, pedig nagyon ránk férne!!! Mi 10 éve nem voltunk nyaralni! :(((
2011. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem nem jut nyaralásra, 1-1 napra elmegyünk ide-oda de mi nem is vállalnánk be egy kicsivel a nyaralást akkor sem ha futná és míg ketten voltunk sokat utazgattunk,majd ha nagyobb lesz és élvezni is tudja és majd dől a lé és lesz miből..:)
2011. ápr. 27. 22:14
 6/22 anonim ***** válasza:
Idén még igen, de jövőre már nem. Férjem idén is kap ÜCS-t, tavalyról megmaradt még a fele és így még el tudunk menni. Lányunk 9 hónapos, tavaly még aktívan dolgoztam. Jövőre már valszínű nem lesz nyaralás. :(
2011. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Áhh, eddig sem jártunk, max rokonokhoz megyünk néhány napra.
2011. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jutna, de most másra kell a pénz. Idén nyáron a lakást újítjuk fel teljesen és erre fog elmenni a pénz is és a szabadságunk is. Talán majd jövőre, bár jövőre kistesót tervezünk, de majd meglátjuk mi lesz belőle.
2011. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban ez már luxusnak számít...:S Nálunk is... Max. talán 1-2 napra eljutunk a Balcsira és ennyi.
2011. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi megyünk. Tavaly augusztusban szültem, a 39-ik hétig dolgoztam, most itthon vagyok, vállalok ezt-azt, így abból is folyik be pénzem. Ráadásul visszamegyek dolgozni a kicsi 13 hónapos korában 4 órában, (itthonról), így anyagilag megvagyunk, megleszünk. A férjem keresete mind a hitelekre megy el, meg a csekkekre. Amit én kapok, abból megveszem a háztartási dolgokat, meg a picinek a dolgait. Úgyhogy igen, 1 hét, autóval, önellátós Olaszország. Az apartmant már befizettük, így a költőpénz kell csak, (üzemanyagkártyát kapunk).
2011. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!