Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámnak lehet...

8 hónapos babámnak lehet kukoricát tenni a főzelékébe? Ha igen, akkor csak meg kell főzni a többi hozzávalóval és összeturmixolni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Háát ... nem tudom. Tényleg nem tudom a választ. De a logikám azt diktálja, hogy mivel a kukorica még egy felnőtt számára is rettenetesen nehezen emészthető, akkor egy babának gondolom még nehezebben.

Én nem mernék még kísérletezni vele ennyi idős babánál.


Ha rosszul gondolom, akkor bocs.

2009. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2009. márc. 6. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 8,5 hónaposan csináltam neki krumpli+kukorica+csirkehusi.megfőztem őket majd botmixerrel pépesítettem.Kb.1 maroknyi kukoricát tettem a kajcsiba.
2009. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 4 hónapos kortól adható bébiételben van kukorica. Nagyon meglepödtem. De gondolom kis mennyiségben megpróbálhatod a babádnak.Ha nem fáj a pocija tőle akkor bevezetheted :)
2009. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. márc. 6. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
8 honapos kortol nyugodtan kaphatja csak ne nagy részét alkossa a főzinek!
2009. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!