Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák! Hány hósan...

Kislányos anyukák! Hány hósan lett kilövetve a fülecske?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

5-6 honapos kortól ajánlott, előbb nem. én csak dolgoztam ilyen helyen, nincs gyerekem.

én nem várnék vele, mert ha nagyobb akkor ellenkezik.

2009. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 6 hósak vagyunk, és még nem lövettük ki. Én megvárom, amíg nagyobb lesz. Van aki már újszülötten kilöveti a kórházba, de nekem a szülésznőm javasolta, hogy ne, mert szte nem túl finom az eljárás. De mindenki maga dönti el.
2009. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan :) Fél éves kortól ajánlják.
2009. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

fülbelövő pisztollyal nincs gond.

nekem anno, 21 éve kb tűvel szúrták át...nah az nem finom....

csak pisztollyal engedném már gyerekemnek.

ammúgy volt dolgom óvodás kislánnyal is, aki már nagy volt, és jobban ellenkezett és nem akarta. Annyi idősen pedig furcsán néz ki fülbevaló nélkül.

A pisztoly után is fog sírni a baba, de nem fáj. Csak csíp. Ő inkább a hangjától ijed meg. De senki nem sírt kb. 10 -15 percnél többet.

2009. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma! Kislányom 7 hónapos. Azért vártam eddig, mert szeretett "fülezni", azaz gyűrni a fülecskéjét. Mostanára leszokott róla. Picit sírt a csttanástól, de szerintem nem volt vészes a dolog.
2009. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi is most vagyunk 6 hósak és féltem hogy el vagyunk késve. Akkor hamarosan ráveszem magam. :)
2009. márc. 6. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én első lányomnak éppen 6 hónaposan, a másodiknak egy évesen lövettem ki a fülét. Azóta sajnos már jópár fülbevalón vagyunk túl, mert elhagyták itt-ott.
2009. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha jól kapcsolod be, ha nem laza a zár ( hát igen figyelni kellene naponta ), akkor nem veszik el...nekem sose veszett el kiskoromban.....

nem tudom mit csinálnak a kislányaid :)

nem rosszindulatból mondtam ezt, nem szeretnék vitatkozni, ne támadj nekem légyszíves , köszi

2009. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi 5 hetesen rakattuk be. Védőnő szúrta, kb. addig sírt amíg fel nem öltöztettem utána (máskor is sírt akkor még öltöztetés közben, szóval nem lehet tudni miért is volt a sírás). Nekem ott azt mondták, hogy minél előbb annál jobb a baba szempontjából. A védőnő most ment nyugdíjba, van elég tapasztalata.
2009. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
4 hónapos kislány anyukája: 3 hónapos korig szokták ajánlani, mert utána már porcosodik a kis fülük és fáj nekik. Addig csak az a kellemetlen nekik, hogy lefogják a fejüket. Mi 2 és fél hónaposan szúrattuk át. Volt nagy ordítás, de 15 perc után már el is aludt. Nem nyúltunk hozzá egy hétig, és teljesen begyógyult. Utána is csak alkohollal kellett ecsetelni, 2 hét és már azt sem kell. Remélem segítettem! :)
2009. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!