Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 3 hónapos...

Miért van az, hogy 3 hónapos kislányom egyik pillanatban nevet, a másikban keservesen sír és hullanak a könnyei?

Figyelt kérdés
Már vagy 4 napja ez megy, szinte mindig kézben van,mert különben sir. Láza nincs, a széklete rendben, anyatejet is kap, szopizik, bár mikor sir, szoptatással sem tudom megnyugtatni, csak ha a karomban van. Infacol cseppet is adtam neki, hátha a pocija. Egyszer már délelőtt elkezdődik a sirás, máskor meg csak délután. A védőnő semmi értelmeset nem tudott mondani. Lehet, hogy a foga? Bár a nyáladzás még nem indult el. Egyszerűen nem tudom mi lehet vele.
2009. márc. 6. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a foga kínozza szegényt. Azért lehet hogy az egyik percben még nevet utána meg sír, mert biztos nyomja a kis ínyét:( Nálunk is ilyen korán elkezdődött.
2009. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Használtatok valami fogzást könnyitő gélt? Segitett? Én nem látom, hogy duzzadt lenne az inye. Ha nálatok is ilyen korán kezdődött, akkor utána mikor bújt ki a fogacskája? Meddig fog ez tartani?
2009. márc. 6. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan elég neki amit eszik??? Nálunk is volt ilyen, és a megoldás az volt, hogy többet adtam enni.
2009. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dentinox gélt és oldatot használunk. 5 hósan bújt ki az első, de még mai napig szenved szegénykém:( most 3 fogacska van.
2009. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vizelete milyen, szaga?. Nálunk a húgyúti fertőzés miatt sírt (szoptatni sem tudtam ilyenkor)szegénynek fájt a pisilés. Gondolom.

Más tünet nem volt.

2009. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A vizelete renden van, normál szagú. Szopizás közben sokszor már mindenfelé figyel csak a szopizásra alig. Elég sűrűn rángatja a cicit, de idáig elég volt a tej. Megpróbáltam szopi után fejni, hogy hátha nincs tej, de még szopi után is jött egy kicsi.
2009. márc. 6. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Esteleg még fogamzásgátlót nem szedsz? Hallotttam egy anyukától, hogy nem ízlett a tejcsi íze és azért sírt mert nem evett így eleget. Hát tényleg ezer oka lehet a sírásnak, csak találgatni lehet, ha más tünet nincs.
2009. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!