Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok az altató mackóról...

Hallottatok az altató mackóról? Mi ez? Tv-ben hallottam de már csak a végére értem oda. MI ez? Hol lehet kapni? Ez vmi csodafegyver altatásra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk van..már amit a brendonban lehet kapni...de nem ér semmit se...és nem kevésbe kerül,pedig mi is vártuk,h majd az ifiur könnyebben elalszik...
2009. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez egy újabb PR trükk hogy elkeljen a raktáron maradt több ezer mackó figura! :-( Kár, pedig reménykedtem h nem kell órákat tutujgatni a picúrt. :)))

Marad akkor PAPAmaci :)))))))

2009. márc. 6. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre gondolsz. [link]

Én nem hiszem, hogy csodafegyver, biztos ez is olyan, hogy valakinek bejön, valakinek nem. Nekünk nincs, így konkrét véleményt nem mondhatok.

2009. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. igen erre gondoltam!
2009. márc. 6. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok,igen ez van nekünk...de csak a helyett foglalja...ne adj ki érte pénzt...
2009. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!