Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babámnak ha szopizik...

2 hetes babámnak ha szopizik fáj a hasa, alig büfizik és úgy csinál mintha kakilni szeretne de nem bír, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Espumisan cseppet kap minden evés előtt 25 cseppet! Vmikor segít vmikor nem. Már lassan félek, hogy túl adagolom, mert már lassan egy hete használjuk és kezd kifogyni.


Babynos maszáskenőcsöt is kenjük a pocikára, de nem türi a maszirozást.

A poci simi se jó neki.


Általában akkor fáj neki a hasikája mikor eszik egy ideje. Mikor meg fáj neki a hasa akkor meg cicizni szeretne, de félek hogy ártok azzal ha még rá ettetek.


Nem tudom mit tegyek!!!! Ha fáj neki a pocija akkor tegyem cicire vagy ne? Mit adjak neki?


2009. márc. 6. 11:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem sokára felkell és ki is próbálom a többszöri büfit.


Van neki kaksija mindennap.

2009. márc. 6. 12:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A doki még olyat is mondott, hogy etetés után egyszer az egyik oldalára , utána meg fordítsam át a másik oldalára, és meg kell "veregetni" a hátát, majd felvenni! Én még ritmusosan rázni is szoktam óvatosan, ahogyan mászkálok vele, és még így is van, hogy néha a köv. etetés előtt böfizik egy nagyot:(
2009. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan válthatsz Espumisanról Infacolra és fordítva, ugyanis mindkettőnek ugyanaz a hatóanyaga, csak a kísérőanyagok mások benne. Az én lányom nem szerette az Infacolt, nem is használt, nálunk az Esp. vált be, de próbáld ki a sok ötletet, minden babának más használ. Valaki írta, hogy az Espumisan+köménytea hasfájást okoz, nem hiszem, hogy igaz, mert nálunk nem volt gond, pedig együtt is kapta a baba.

2009. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az Infacol-t is minden szopi előtt kell adnod. Többszöri büfiztetés egy etetés alatt. A lábtorna ne mindjárt etetés után legyen, várj kb. fél órát. Cicivel is szabd próbálkozni, ha zöldül a kaki akkor túl sokszor cicizik. Ha nagyon panaszos szorítsd magadhoz, simogasd a hátát és sétáljatok, közben dúdolj...

Előfordulhat hogy semmi nem jó...Légy türelmes, kinövi a babád ha elkezd picit többet mozogni/ rugkapálni/. Kitartást, el fog múlni.

2009. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!