Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha a baba tápszer...

Az baj, ha a baba tápszer váltás miatt 2 féle tápszert kap?

Figyelt kérdés
A doktornénik egy új fajta tápszert írt fel mivel kislányom már 4,5 hónapos, ma váltom ki, most kipróbáljuk, hogy szereti e.De még van itthon a régebbi tápszeréből is.Az úgy baj hogy most pár napig az újat eszi, de utána addig nem váltok ki az új tápszerből újabb dobozt, amíg a régit el nem fogyasztja?Tehát végül is egymás után 2 féle tápszert fog enni...Okozhat vajon ez szorulást vagy hasfájást?Járt valaki így?
2011. ápr. 26. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért írt fel a doki új tápit már 4.5 hónaposan???

Egyébként nem lesz semmi baja, ha váltogatod csak figyelj rá, hogy az a jelenlegit használd fel időben!!!

2011. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom tudom leírni: hasfájás miatt váltottunk, az újtól székrekedése lett, ezért a maradék régit kezdtem adni. Csak rontottam a helyzeten hasfájás terén. Visszaálltunk az újra, 1 hétig szenvedtünk a kakilással, de utána rendbe jött.

Én nem adnék egyszerre két fajtát még egyszer.

2011. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

MErt eddig milumilt ittunk, de most már azt mondta mivel nagyobb váltsunk babe-re....

köszönöm!

2011. ápr. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!