Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vissza menjek a dokihoz, nem...

Vissza menjek a dokihoz, nem tudom, visszavigyem a dokihoz a nátha, köhi miatt vagy várjak?? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete szombaton belázasodott a kislányunk estére!Bevittük az ügyeletre ahol kapott antibiot.mert picit piros volt a torka,meg kapott calcimuscot,ill adok neki c-vit. meg szükség esetén lázcsill.!Másnap délután ismét pici láza volt de amúgy semmi!Hétfőre meg hasmasa lett a gyógyszertől!Kedden jött a dokink megnézni aki azt mondta h minden ok vele!Nem kell több gyógyszer (2,5 napig kapta az antibiot.) csak Smecta por a hasmenésre(amit nem tudok neki adni mert nem fogadja el,megerőszakolni sem lehet)A hasmas másnarpa enyhült, szerdára meg benáthásodott picit,meg sokat tüsszög,meg néha köhint 1-et,de láza nincs,csak tegnap este volt 37,3!Kicsit többet alszik,de szerintem ez az idő miatt is van!Szóval nem tudom h vissza vigyem a dokihoz a nátha,köhi miatt v várjak?V mit adjak neki?Mit csináljak!Minden miatt már nem akarok rohangálni,mert tényleg nem nagyon náthás-kopp-kopp-kopp
2009. márc. 6. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ezt a Smecta port fecskendővel tudod beadni ha netán legközelebb ilyen lenne.De ne legyen.Vagy ha tényleg nem fogadja el a gyógyszertárba lehet kapni Hipp sárgarépa lé rizzsel hasmenés ellen.Az biztos megállitja.Én vissza vinném a helyedbe csak megnyugtatás képpen.De én ilyenkor tanácsadásra vinném hogy ne hogy valamit összeszedjen az orvosnál.


jobbulást!

2009. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző válaszhoz még annyit,hogy a Normaflore helyreállítja a bélflórát , és jó az antibiotikumos kezelések után.

Nem árt hogyha a gyerekorvos vet rá egy pillantást.

2009. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!