Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátoknak hányas volt a...

A babátoknak hányas volt a lába, amikor járni kezdett?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, csak azért érdekelne, mert most lehetőségem lenne olcsón szép bőr cipőket venni 18 és 18,5-es méretben, de attól félek, hogy túl korán belenő, akkor amikor még nem is jár, és feleslegesen veszem meg. (mert azért annyira azért nem olcsó, hogy csak kocsicipőnek használjuk)
2009. márc. 5. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom és bocsi, hogy nem adok érdemleges választ, csak segíteni próbálok. Az én kisfiam 3hós, kb 1hósan kapott egy 17es sportcipőt, amit párszor ráadtam, de ma már nem megy rá...kicsi neki. Szóval szerintem azért ne vedd meg, mert olcsó...lehet nem lesz jó neki, és tényleg csak kocsicipőnek tudjátok használni.

Ágica

2009. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyobbik lányomnak annyira apró lába volt,hogy 15-16-os cipőben indult el.Kb 1,5 évesen volt 18-as lába.Most a kicsi 8hós,és 18-as lába van.Ha így folytatja lesz 20-as mire elindul.

Előre szerintem se vedd meg,mert nőhet hirtelen is a lába.

2009. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom pont tegnap tette meg elő lépéseit itt bennt a szobában. 10,5 cm a lába. Kb. 18-19 -esnek felel meg. De 19-20-as cipőket nézegetek neki majd tavaszra meg nyárra.
2009. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lanyomnal mar a szulesorvos is megjegyezte, hogy "Mekkora laba van ennek a gyereknek".. es lass csodat, 10 es fel honaposan 22-es (!!!) cipoben indult el. Cipot (utcait) mindenkeppen akkor vegyel, amikor mar legalabb par lepest meg tud tenni a babad..vidd el magaddal a boltba, es a cipo talpbeleset vedd ki.. azt merd a labahoz. Legalabb 1, de inkabb 1,5 centivel legyen hosszabb mint a laba. Ezt nekem 3 gyerekes cipoboltos javasolta.. bevalt.
2009. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én drágámnak is megvettük a kis puma cipit meg bőr cipit előre mondván hogy biztos jó lesz...

16 hónaposan indult el annyira hogy azt tényleg menésnek lehet már nevezni, 14.5 cm hosszú a talpacskája, amire 23-as cipi kell kb.

Szóval ez az ami annyira lutri, egyáltalán nem lehet kiszámítani mekkora talpa lesz és mikor indul el.

Az ismeretségi körömben is 18-astól 23-ig mindenféle méret van pedig azonos korúak a babák.

2009. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18-as,és 10 hónapos volt akkor a fiam.
2009. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, és a tanácsot. Meggyőztetek, hogy butaság lenne beleugrani a cipővásárlásba. Köszi mégegyszer.
2009. márc. 6. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!