Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babómnak (4 hós anyatejes) kb...

Babómnak (4 hós anyatejes) kb 2 hete nehezen megy a kakilás. Múltkor is csak kúppal sikerült és már nagyon rossz volt neki. A kamillatea csak cukorral használ? Nem szokhat hozzá?

Figyelt kérdés
A Laevolac nem használt. Kúpozni sem akarom... múltkor is csak azért adtam neki, mert már 6 napja nem kakilt és feszengett, na meg a doki beöntéssel fenyegetőzőtt.... viszont cukrot sem szívesen adnék neki, ezért kérdem, hogy a sima kamillatea jó-e. Egyéb kíméletes segítségek? Köszi!
2009. márc. 5. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nalunk a banantol volt szorulasa, amit 4 honaposan kezdett el enni a baba. Aztan almat reszeltem neki mindennap, es attol mindennap van neki. Adjal neki kicsi lyukon reszelt almat, nagyon jo.

Nem tudom miert hiszik sokan, hogy nem jo az alma, de a legjobb.

2009. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kamilla tea jó, de ha már elkezdted a gyümölcsé kostoltatást adhatsz neki kevés alma-meggy levet vagy szilva levet, mindkettő segít.
2009. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámnál bevált, hogy szilvalekváros kenyeret ettem, illetve szilvalekvárt tejjel. Nekem nem volt bajom, de a babámat helyrerakta. Azóta reggelente joghurtot eszek és müzlit. Egyszer volt szerencsére szorulása, akkor nagyon szenvedett, akkor egy fél glicerines kúp segített és másnap reggel kezdtem a szilvalekvárt enni.
2009. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet leszavaztok, de egy fél kiskanál cukor sokat segíthet, a cukor nem méreg, és kellemesebb mint egy beöntés, vagy nekünk a doki néni duphalac szirupot ajánlott, ami cukorszirup
2009. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szintén négy hós babám szintúgy 6 naponta kakil. 5-dik nap már elkezdem vele a jó cukros kamillát itatni és vagy aznap vagy másnap kakil. Ha nem cukrozom, akkor nincs sajna eredmény. A védőnő mutatta,hogy kell az óramutató járásával egyezően, háromujjal a hasát masszírozni, együtt használ.
2009. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár kanál gyümölcs segithet, nekünk jó volt. 5 és fél hós, anyatejes, nem igazán eszik még semmit, de pár kanál gyümölcsöt sikerül neki adni, és sokat segit.
2009. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kanál gyümölcs nekünk mindig segít. Barackom van fagyasztott, azt engedek ki és pépesítem. Vagy sütőtöklé. Add neki nyugodtan és rendszeresen, hiszen 4 hós már, jót fog neki tenni. Nem éri meg a beöntés, kúpozás, szenvedés, csak hogy 100%ban anyatjes maradjon. Hidd el, könnyebb lesz minden, hasfájás, szorulás, hascsikarás elmúlik.
2009. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, a kamillaval vigyazz, mert lebontja a belflorakat.

Nagyon jo a kamilla sok mindenre, de egy kedves ismerosom itta rendszeresen, mar evek ota, evesi problemai voltak. Egyszer az egyik orvos mondta neki, hogy hagyja abba a kamilla tea rendszeres fogyasztasat, mert lebontja a belflorakat.

Csak azt akarom irni, hogy mindent lehet, de mertekkel!!! Probalgasd neki a gyumolcsot, es gyumolcsleveket, lassan esetleg fozeleket, szoval mindent. Inkabb kaksizzon, mint szenvedjen a kicsike.

2009. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!