Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van a tapasztalata az...

Kinek van a tapasztalata az elektromos orrszívóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy hangos e, illetve van e olyan hatékony, mint a rendes porszívós módszer.

Ugyanis az én kisfiam (3hós) egyre jobban fél a porszívó hangjától, lassan meg se lehet vele közelíteni az orrát, nemhogy rendesen kiszipizni.


2009. márc. 5. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamhoz vagy 2 ember kell vagy a lábammal fogom le,de muszáj.Nekünk Pesztona is van de egy nagy 0.A porszívós keszedi amit kell.
2009. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem elektromos van. Tudja a dolgát meg minden, de a lányom fél tőle. Csak azért szerintem felesleges ilyet venned, mert a porszívótól fél a gyerek. Az én babám is megtanulta, hogy ha hallja a berregést, akkor valami nem jó dolog jön, nekem is úgy kell lefogni.
2009. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én próbáltam kétféle elektromosat is, de semmit se értek a porszívóshoz képest. úgyhogy nálunk is maradt ez :(


a lányom mostmár 5,5 hós, és mivel szokott figyelni takarítás közben, ezért már rájött, hogy nem a porszívó a fő bűnös, tökéletesen meg tudja különböztetni, hogy most csak használom, vagy épp orrszívás következik.

2009. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapja használjuk 8 hónapos kislányunknál az elektromos orrszivót és nagyon szeretem. Kislányom is oda van érte mivel hogy zenél is és ezzel még a figyelmét is le lehet kötni. Nekünk mindent leszed, most is hasznos volt hogy influenzás volt és a lényeg hogy hordozható, mindig visszük magunkkal. A porszivót hogy tudnád magaddal vinni ha épp náthás a gyerek?

A családban azóta már ketten is vettek ilyet.


[link]

természetesen a porszivósat is használjuk.

2009. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a Pesztonka orrszívó van. Tökéletes! Soha nem használnék másikat főleg nem proszívósat. Tökéletesen kitisztítja az orrváladékot, nem sérti fel a nyálkahártyát, praktikus és ami a legfontosabb hogy alig van hangja tehát nem kap szívinfarktust a babám. És az ára is kifizethető. Az alábbi linken mindent megtudhatsz róla.


[link]

2009. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!