Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért harap a lányom? Miért...

Miért harap a lányom? Miért csinálja direkt? Ha rászólók, leültetem, leteszem, annál inkább csinálja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hós, és nem tudom hogy szoktathatnám le róla, de már tele vagyok sebekkel...
2009. márc. 5. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszik neki, ahogyan reagálsz, miután megharapott. Jó játéknak találja....
2009. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit az első írt+addig is rá figyelsz.Az én fiam jól eljátszik stb..,de ha velem akar lenni mindegy mit csinálok épp olyat tesz,miről tudja,hogy nem szabad,mert akkor rá figyelek.
2009. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy szoktassam le róla?
2009. márc. 5. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, hogy nem reagálsz rá. Biztos el fog rajta csodálkozni és rájön, hogy ezzel nem ér el semmit. De az is lehet, hogy még jobban csinálja. Remélem minél előbb találsz rá valami megoldást :)
2009. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nehéz nem reagálni, mikor sebeket ejt rajtam. De azt is próbáltam már.

Próbáltam már azt is, hogy ilyenkor leteszem és otthagyom, elmagyarázva, hogy ez fáj nekem ne tegye, de semmi eredmény...

Most vettem észre, hogy kibújt a felső két foga, előre félek a szoptatástól...

És eleve egy szenvedés mellette lenni, mert minden 10. mpben fájdalmat okoz...

Imádom, de ez nagyon kellemetlen

2009. márc. 5. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a fogai miatt csinálja ezt.Az én gyerekem amikor jöttek a metszői mindent megrágott+ addig csikorgatta a fogait,hogy az egyik alsó és az egyik felső megkoptatta egymást.Ilyenkor a cumit nyomtam a szájába vagy rágókát,hogy azt rágja.Eltelt kb 2 hónap és abbahagyta.
2009. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát minden elismerésem, én már nem szoptatok, de borzasztó lehet, ha a cicidet megharapja.... Nekem a karomat szokta, amikor ringatom. :( Egész kis véraláfutások vannak rajta. Én amikor látom, hogy készül rá, akkor elmozdítom, hogy ne tudjon ráharapni. Lassan azért el lehet neki kezdeni magyarázni, hogy ez fáj és előbb-utóbb remélhetőleg megérti. Az én lányomnak valószínűleg tetszik, ha fájdalmamban azt mondom, hogy auuu, mert akkor mindig hatalmasakat rötyög. :)
2009. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!