Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak,10 hós babám...

Mit csináljak,10 hós babám egyáltalán nem iszik?

Figyelt kérdés
Napok óta semmi, csak a tápszer, ami napi max. 500ml, + a kajában, gyümiben és a tejpépben lévő folyadék.Dokinő nem mond semmit, na de így ki fog száradni, nem?Mit tegyek? Mindenféle gyümilevet, teát, vizet megpróbáltam, sima és csőrös cumit is, poharat, kiskanalat is...mit lehetne még megpróbálni?
2009. márc. 5. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ha szomjas lenne inna. Van olyan, hogy az én 11hós lányom sem iszik 6órán át, utána is csak max 10-20ml-t. Már nagyon jó ha napi 1dl folyadék lemegy neki, de van hogy csak 0,5dl. Főzeléket csináld hígabbra és kapjon sok gyümölcsöt.
2009. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia

nálunk is hasonló volt a helyzet.1 éves korában kezdett inni-szerintem akkor csökkent a tej mennyisége.igaza van az elsőnek,ha szomjas inni fog.én pánikszerűen szoptattam-én is tartottam a kiszáradástól-mindenfélét kipróbáltam,mindenből.nem kellett.aztán mostanra nagy buli lett a pohár is.ne aggódj,inni fog,ha szomjas.biztos elég neki amit kap.a dokinéni meg legalább megnyugtatna.egy évtől meg ihat tejet is.nálunk az nagyon bevált-mondjuk semmi mást nem iszik-de azt minden formában-érdemes majd kisérletezned-hátha vmi beválik

2009. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!