Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha teát iszik a babám?

Baj ha teát iszik a babám?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a vizet is de nappal is meg éjszaka is csak teával hajlandó elaludni.Hogyan szoktassam le róla?
2011. máj. 7. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha nincs agyoncukrozva akkor nem gond

nekünk se nagyon issza a vizet. issza de nem annyira..

én pickwick gyerekteát adok neki csipet cukorral

nagyon szereti a kellemes gyümölcsös ízét

nincs benne koffein agyoncukrozva sincs mégis van íze.

majd nyáron már ő is megissza a vizet a nagy melegben.

vmit csak kell innia.

de az már más kérdés ha csak MEGSZOKÁSBÓL TEÁZIK A BABA..

nem tudom hány hós

remélem tudtam segíteni

14 hós baba abyukája

2011. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8 hónapos és hippes teát iszik.mondjuk ő tápszeres baba és születésétől fogva nagyon sok folyadékot ivott mondjuk akkor vizet.de amikor 3-rom hónapos volt mindenki a családombol mondta hogy nem adsz neki teát?na és szerintem akkor rontottam el.
2011. máj. 7. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy rontottad el, ne viccelj!!:))

Hippes termékekbe amúgy sincsen cukor, nyugodtan ihatja a babád!

Nem értem, miért kéne róla leszoknia!?

2011. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

az én babám is tápszeres !

eleinte éjjel is evett tápit, később

csak teát.

semmivel nincs elrontva !

ne aggódj.

2011. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a tea és a fogainak sem használ, pláne, ha azzal alszik el. Akkor a fogmosás hol marad? Gondolom, már van foga...
2011. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs még egyetlen foga sem
2011. máj. 7. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, majd a nagy melegben tényleg jobban fogja inni a vízet, még kicsi szerintem ahhoz, hogy leszoktasd róla. Egyébként milyen hippes tea? Mert én alma-citromfű teát adok neki hippből, és a granulátumos teákban bizony van cukor is, meg szőlőcukor is! Sokat én nem adok neki, próbálom inkább a vízet itatni vele, bár ő anyatejes, étkezés után mindig vízet kap, ha megyünk valahova, akkor viszek hippes teát, de csak pár szem granulátumot teszek a vízbe, épphogy nem átlátszó a víz, annyi van benne, de jobban issza így. Esetleg próbáld meg te is a granulátum mennyiségét csökkenteni!
2011. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szoktam olyat is csinálni amit irtál kedves utolsó hogy kevesebbet teszek bele.de a babám nagyon szereti a vizet is és még abbol többet is iszik mint a teábol.ő nappal csak vizet iszik,mert imádja a vizet is.teát csak akkor kéri ha megy a délelötti vagy a délutáni alvásra.
2011. máj. 7. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor egyáltalán nem baj!!! Még ne szoktasd le, neki ez a "rituáléja", ami az alvást jelenti. :)
2011. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!