Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok babámnak milli...

Mikor adhatok babámnak milli krémtúrót? Most 5. hónapos

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most még semmiképp. Legközelebb, ha mentek a védőnőhöz vagy orvoshoz, rákérdezhetsz, de szerintem 7-8 hónapos kornál előbb nagyon nem fogják javasolni.

Amikor a kisfiam 7 hónaposan ekcéma-szerű kiütéseket kapott, a dokinő első kérdése volt, eszik-e már tejterméket. Nem evett, szerencsére nem volt a baj sem komoly, de azért megjegyeztem.

2011. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

én még akkor is meggondolnám

A vaníliásban van pl. szója, glutén, földimogyoró, benzoesav és származékai, színezékek, kéndioxid és származékai :)

A saját táblázatuk szerint: [link]

2011. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ha elolvasom a felette levő szöveget, akkor nekem az jön le, hogy épp ezektől MENTES! Ki is van így emelve...
2011. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit linkelt a hozzászóló, azon az van, hogy azoktól mentes. Bár az én babám 6 hós múlt, de én még nem adtam neki tejtermékeket. Először is a glutént vezesd be. Aztán szerintem minimum a 7 hónapot várd meg mikor adsz neki joghurtot, krémtúrót stb. Egyébként az én anyukám már a múlt héten vett a babámnak krémtúrót, mert annyira etetné már hogy csak na. Mondtam neki hogy még nem adhat neki ilyet és inkább én befaltam. :) Így járt! :)
2011. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Tele van tartositoszerrel, szinezekkel, stb. En ezt terhesseg alatt sem mertem enni, nemhogy egy 5 honapos pici babanak... de te tudod. Egyebkent 5 honaposan meg korai.
2011. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak ha elmúlt 8 hónapos.
2011. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Kislányom 5 hónapos és én már adok neki krémtúrót és joghurtot is.Persze nem sokat és utána cicizik,de semmi baja.Mivel 4 hónapos kora óta kapja a glutént,így kekszes joghurtot és krémtúrót veszek neki.Mindent megenne,ha rajta múlna.Fagyit is evett már,persze csak bele cuppogott.Lehet felelőtlen anyának tartani,de én is így nőttem fel és soha semmi bajom nem volt.
2011. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Az egészségtelen tartosítószeres és szinezékes kajától most nem is lesz semmi baja, akkor lehet majd, ha valaki rendszeresen eszik ilyet, hosszú folyamat. Én sem eszem ilyen mű dolgokat, a babámnak meg főleg nem adok.
2011. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
És nem nőhettél föl így, mert akkor még teljesen más volt az összetétele az ilyen kajáknak, kevesebb mű dolgot raktak bele.
2011. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En 8 ho korul kezdtem a joghurtot, turot, tejfolt, 10 ho korul a kremturot.
2011. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!