Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki használ/használt...

Mindenki használ/használt csőrös poharat?

Figyelt kérdés

Én nem is gondoltam rá, hogy azt használjak, de sokan írják, hogy használják? De azt hány hónapos kortól? Tápszernek vagy teának, gyümilének?

Mi nem vagyunk tápszeresek, gyümilét pohárból adom neki, teát, vizet meg cumisüvegből egyenlőre, de már gondoltam rá, hogy azt is pohárból, mert nagyon szépen iszik abból.

6 hónapos a kislányom


2009. márc. 5. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nektek otthonra fölösleges.Az Aventnak olyan vékony a csőre,mintha pohárból inna.Ehhez hasonlót vehetsz,ha vhová mentek és így nem fog cumiból inni akkor sem.
2009. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem vagyok híve ennek a pohárnak, azt olvastam, nem túl jó a fogaknak. Ha már iszik pohárból a babád, akkor ne szoktasd át erre.

2009. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én használnám, de a lányom nem akarja. :) Örülök, hogy szépen iszik pohárból, de a kocsiban praktikusabb lenne a csőrös pohár.
2009. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi megvettük, de a kisfiam nem szerette, így nem is használtuk.
2009. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi otthon poharat használunk,csak útközben iszik csőrös pohárból.Az én fiam szinte soha nem fogadta el a cumisüveget.Mi kb 6 hós korától használjuk a csőrös poharat.És legfőképpen vizet iszik belőle.Most 9 hónapos.
2009. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!